Да отпразнуваме края на света 28.10 | 14:18
Или къде да отидете за последно, преди настъпването на Апокалипсиса
Сигурно сте чували, че според някои тълкувания на календара на маите светът ще се върши внезапно на 21 декември 2012 г.
Жителите на югоизточните части на Мексико – сърцето на земите на маите, са решили да се отдадат на целогодишни тържества - в случай, че апокалипсисът вземе да се окаже истина. Както и за да изкарат някое и друго песо от дошлите да проверят лично какво толкова апокалиптично витае в Мексико.
Едни виждат апокалипсис, други – възможност за печалба. По-добре си запазете място на първия ред отрано, защото мексиканските власти очакват около 52 милиона туристи през 2012 г.
Освен че всички тези посетители ще имат нужда от хотел, храна и забавление, за параноиците вече се продават най-различни "комплекти за оцеляване", а около важните за маите местаможете да си купите очистващи ритуали.
Комерсиализацията на края на света е на пълна скорост. Ако искате да изхарчите последните си пари, които ще имате като обитатели на този свят, или пък просто искате да видите лицата на хилядите други, когато 21 декември дойде и си отиде безславно, вижте в Peika.bg кои са най-добрите места да го направите.
Водещи
-
Очаква ни "класически" януари: Месечна прогноза за времето
Вижте кога ще е най-студено
29.12 | 18:00
-
Волф Месинг предсказал: От мъж със сини очи зависи дали ще доживеем до 2027 г.
Пророкът също предрекъл сближаването на три световни сили – орела (САЩ), дракона (Китай) и...
29.12 | 17:45
-
Паркирането под Седемте езера поскъпва двойно за ЧНГ
От 5 лева става 5 евро, Синята зона в курортния град Сапарева баня пък от 1 лев става 1 евро...
29.12 | 17:15
Най-четени
-
Кристин Лагард за еврото: Чакането на България почти приключи
Президентът на ЕЦБ определи момента като исторически етап, който укрепва търговията,...
29.12 | 14:20
-
Фон дер Лайен заяви, че трябват "железни" гаранции за сигурността на Украйна
Тя зааяви това след видеоконферентен разговор с президентите на Украйна Володимир Зеленски и...
29.12 | 10:32
-
Симеон Матев: Климатичните аномалии се превръщат в норма
По думте му 2025 ще бъде сред петте най-топли години в България
29.12 | 11:15
-
Вигенин за еврото: След няколко месеца ще видим, че нищо драматично не се е случило
Всички ще свикнем
29.12 | 11:00