Най-великото пътешествие на всички времена 20.03 | 11:19
Компания предлага обиколка на всички обекти от световното културно наследство

Уебсайт предлага на туристите възможност да посетят в рамките на две години всички обекти, включени в списъка на ЮНЕСКО със световното наследство, съобщава Daily Telegraph.
Епичното пътешествие, както предполагате, не излиза никак евтино. За това удоволствие човек трябва да плати близо 520 хил. евро.
Сумата гарантира обиколка на всичките 962 места в света, които са признати от ЮНЕСКО за световно наследство. В това число влизат Стоунхендж, пирамидите в Гиза, Великденския остров, катедралата Нотр Дам и Ватикана.
Пътешествието включва пътуване по суша и полети, включително и в бизнес класа. Щастливите туристи ще бъдат настанявани в луксозни хотели, за да се гарантира пълния им комфорт. Част от парите за пътешествието ще бъдат дарени на ЮНЕСКО.
"Със сигурност това е най-вълнуващото пътуване, което някога сме създавали, и е най-забележителното, което можем да си представим”, заяви Андрю Бейкър, директор на компанията организатор Hurlingham Travel.
Фирмата предлага и други невероятни пътешествия, включително такова до космоса. Сред предложенията фигурира и събуждане сред един милион розови листенца.
Водещи
-
Киселова: Искането на оставката ми е тема, по която опозицията може да намери общ език
Парламентът е доказал, че може да работи въпреки неговата фрагментация
02.08 | 18:00
-
Стана известен последният есемес на Тодор Славков до Крушарски
Съобщението до бизнесмена Малък Тошко е изпратил десет дни по-рано - на 11 юли
02.08 | 17:40
-
Мира Радева в шок: Мъжът ми чака близнаци, изневерявал ми е с години!
Социоложката се развежда
02.08 | 17:00
Най-четени
-
Хиляди с глоби по 350 евро в Гърция
Камионите и автобусите нямат право да се движат в лявата лента, дори при изпреварване
02.08 | 15:00
-
Зафиров: Илияна Йотова е една от възможните за номинация на БСП-ОЛ за президент
Левицата ще участва на тези избори с амбицията да ги спечели, каза той
02.08 | 13:00
-
Протест затваря пътя към ГКПП "Маказа"
Призовават се гражданите, планиращи пътуване към Гърция в този ден и часови диапазон, да...
02.08 | 09:45