Самолет кацна аварийно, двигателят му се запали 12.11 | 15:17
Пътниците алармирали, че има огън при двигателя
![Самолет кацна аварийно, двигателят му се запали](http://inews.bg/pictures/701159_1004.jpg)
Самолет на авиокомпания Emirates, пътуващ за Дубай, бе принуден да се върне обратно на летището, от което излетя, след като пасажерите установиха, че единият от двигателите е обхванат от пламъци, съобщава в. Telegraph.
Сигналът за случващото се е получен само 20 минути, след официалното излитане, когато самолетът вече е бил набрал скорост и височина.
Според официалното съобщение на компанията причината за подпалването е проблем в самия двигател. Билетите на всички пътници са били презаверени за други полети, а самите пасажери са получили официално извинение за причиненото неудобство.
По думите на хората, които са били на борда, всички са усетили как самолетът започнал "да трепка”, а след това установили, че има пламъци при единия от двигателите.
Макар че в началото някои се съмнявали, че може да е светкавица, скоро установили, че става дума за истински огън.
Водещи
-
От "Пирогов" дали по 9 бона за всяка от пострадалите с ботокса
Това съобщи проф. Николай Габровски, който е началник на Клиниката по неврохирургия на...
09.02 | 17:40
-
Второ злато за Цанко Цанков от зимното плуване
Водата беше по-студена от вчера и термометрите отчетоха 2.6 градуса по Целзий
09.02 | 17:20
-
Гуцанов: Не искаме таван на цените, а ограничение на надценките
Няма да има ръст на данъците и таксите, нито орязване на социалните придобивки, обеща...
09.02 | 17:00
Най-четени
-
Мъск няма да купува ТикТок
09.02 | 11:40
-
Шофьор помете 9 паркирани коли в София
Инцидентът е станал в близост до 20-а поликлиника
09.02 | 09:45