Турист се удави в Приморско 02.08 | 13:10
Инцидентът е станал в неохраняема зона на Южния плаж
61-годишен мъж се удави в Приморско, съобщиха от областната дирекция на МВР в Бургас.
Инцидентът е станал на 1 август по обяд в неохраняемата зона на Южния плаж на курортното градче.
Сигналът към полицията е подаден към 13:20 часа.
Пристигналите на мястото екипи са установили, че починалият е 61-годишен мъж от София.
Тялото му е откарано за аутопсия в Съдебна медицина – Бургас. Работата по случая продължава.
Водещи
-
Новата вълна туристи променя хотелския бизнес в България
При 5-звездните хотели в България цените са между 750 и 1150 евро, докато в Турция достигат...
22.06 | 10:30
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30
Най-четени
-
Времето: Истински летен ден, от 29°C до 34°C
Не са изключени и локални градушки, особено в планинските и предпланинските райони на...
22.06 | 08:00
-
Днес в православния календар се почита свети мъченик Евсевий, епископ на Самосата
Свети Евсевий е бил видна личност от IV век и епископ на Самосата
22.06 | 09:15
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30