Търсенето на Къртицата продължава 16.05 | 22:17
Ивайла и Пинджи не са саботьори
Миската Ивайла Бакалова проговори след инцидента. Това се случи пред екипа на предаването "Къртицата" по TV7, в което красавицата пострада. Важният въпрос, освен този за състоянието ѝ, беше дали на нея е била възложена ролята на саботьор.
"Не съм аз Къртицата. Слава Богу, защото иначе не знам какво щеше да стане с финала", каза Ивайла.
След успешната операция Бакалова ще се възстанови напълно. В крака ѝ има "пирони и някакви костички". Лекарите обаче са категорични, че няма да има никакви проблеми.
"Изкарах доста време в "Къртицата" и винаги сме били обезопасени. Така че нямам намерение да съдя никого. Тъпо ми е всичко да свърши така, но още по-тъпо ще е да завърши със съдене. Станалото станало, слава Богу, че не е по-лошо. Не съжалявам за нищо, не съжалявам, че влязох", сподели още Ивайла.
Малко по-късно по време на предпоследния лайф за втория сезон от надпреварата отпадна Виктория Джумпарова. Моделът също не беше предателят в Базата, само че се справи най-зле на финалния емилиминационен тест. Така на финала сили ще мерят Александър Сано, Евгени Иванов-Пушката, Емил Каменов, ММА боеца Георги и Костя.

Водещи
-
Нинова: Радев е в обувките на Борисов
„В тригодишната прогнозна рамка към бюджета се предвижда постоянно дългът да нараства през...
27.06 | 12:20
-
Българин е сред основните фигури в мащабно корупционно разследване в Румъния
То започва в хазартния сектор и впоследствие води до отделно дело срещу кмета на Букурещ...
27.06 | 12:00
-
Чуждестранни туристи шокирани от цените в Слънчев браг
Дюнерът е 8 евро, а парче пица - 3 евро
27.06 | 11:40
-
Военни колони на НАТО влизат в България: Започва голямо учение
Те ще прминават по републиканските пътища от днес до 12 юли
27.06 | 11:20
Най-четени
-
При акция на МВР: Арестувани са началникът на ВиК - Несебър и заместникът му
Двамата държавни служители са били задържани с белязани пари
27.06 | 09:45
-
След стрелба по кораб - САЩ нанесоха нови удари в Иран
27.06 | 10:00
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00