Хванаха медицинска сестра с подкуп 29.09 | 20:08

Жената е заловена в Търговище

От Елена Кирилова

Полицията в Търговище задържа 43-годишна медицинска сестра с подкуп, съобщиха от ОД на МВР.

Жената е задържана  от служители на сектор "Борба с организираната престъпност” непосредствено след като е взела парите. Това се е случило на 28 септември в Търговище.

Медицинската сестра е приела в дар имотна облага в замяна на действие, което е в нарушение на служебните й задължения.

По случая е образувано бързо производство.

Водещи

Най-четени