Хванаха нови 20 бежанци на „Тракия“ 18.04 | 14:01
В групата има и 6 деца, всички са без документи и твърдят, че са от Афганистан
Късно снощи поредна група нелегални имигранти са били задържани на магистрала "Тракия". Става въпрос за група от 20 души чужденци без документи са самоличност. Снощи около 23:30 ч. при обход на трасето служители на сектор "Престъпления по пътищата" в ОДМВР- София установили в района на 53 км на магистралата в посока София паркиран микробус "Форд Транзит" без водач. Вътре имало пътници от арабски произход.
Към местопроизшествието са повикани и служители на Районното управление в Костенец. Установени са 20 лица от мъжки пол, шест от които деца, всичките представящи се за граждани на Афганистан. Чужденците са отведени в РУ- Костенец. По случая е образувано досъдебно производство.
Водещи
-
България вече има първия си поклоннически маршрут – "Път до мощите на Свети Йоан Кръстител"
Той беше открит в Античния театър "Аполония" в Созопол.
24.06 | 11:30
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Мондиал 2026: Колумбия победи Конго и оглави групата
В 42-рата минута дойде най-доброто положение за африканския тим, когато нападателят Седрик...
24.06 | 10:45
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
Авария временно спира водоподаването в няколко столични квартала
При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода“ ще осигури...
24.06 | 10:30
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00