Цебит билишим Евразия 2011 09.10 | 16:33
В Истанбул са 1066 ИТ фирми от 16 страни, включително България
16 страни, включително и България, участват в изложението Цебит билишим Евразия в Истанбул.
В Истанбул се провежда традиционното международно изложение за информационни технологии Цебит билишим Евразия 2011. То е клон от най-голямото в света изложение в сферата на информационните технологии, телекомуникации и медии, съобщава БТА.
В конгресния център "Тюяп" в Истанбул излагат свои продукти 1066 фирми от 16 страни, включително България. Българският щанд е подреден в палата 3. Българите демонстрират последните новости в модерните софтуерни решения от PRO серията.
Представени са и комплексни решения, подходящи за автоматизация на търговски обекти и заведения. В рамките на изложението се организира и Ден на България. Интересът към истанбулския панаир е много голям.
Очаква се около 130 хиляди души да посетят изложението, което ще бъде закрито утре.
Водещи
-
Откриха тялото на издирваната в Пирин туристка
Малко преди откриването ѝ спасителите намериха невредимо нейното куче
21.06 | 18:01
-
Дончева: За 50 дни ПБ направиха каквото можаха, каквото могат и за каквото имат сили
Това, че руският патриарх благославя войските на своята държава, не го прави човек, който да...
21.06 | 18:00
-
Започнаха преговорите между САЩ и Иран по евентуално споразумение
Те се водят в луксозен хотел в Централна Швейцария, като се пояснява, че става въпрос за...
21.06 | 17:40
-
Мъж на 75 години се е удавил в района на Южния плаж в Китен
Влязъл във водата и му прилошало
21.06 | 17:20
Най-четени
-
Велислав Величков: В ПП не знаем, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
"Никой не е чул какво мисли Андрей Гюров. Бих посъветвал партийните лидери да не участват в...
21.06 | 14:00
-
Иван Василев: Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване”
Целта е да бъде ускорен темпът и качеството на произвеждане на софтуер за държавните нужди
21.06 | 12:40
-
В ГЕРБ вече виждат Делян Добрев на "Дондуков" 2?
Засега няма официално решение и никой в партията не говори открито за президентска...
21.06 | 16:20