Църква разпространява постери с надпис: Господ обича секса 02.09 | 18:00
Църква в Пенсилвания рекламира чрез билборд проповеди
Църква в Пенсилвания се прослави като най-демократичната в света. Храмът рекламира чрез билборд проповедите, в които се твърди, че Господ обичал секса, съобщава "Huffington post". На магистрала 309 последователи на вероизповеданието са сложили огромен рекламен постер, от който ставя ясно, че Бог и сексът не са взаимно изключващи се.
Възобновената църква проповядва Божи секс на паството в Уилкис Баре. На наетия от нея билборд е изписано: "Господ: Аз обичам секса!"
Рекламната кампания на деноминацията е центрирана около Песента на Соломон. Пастор Дан Никълс сподели:
"Ние искаме да подскажем, че Библията е обърната с лице към всекидневните проблеми на хората. Когато говорим за сексуалност, Господ е изобретателят, авторът и създателят й!"
Според 26-годишният свещеник християнската общност в града не е възприела много добре неговата църква.
"Евангелистите понякога се цепят и се противопоставят едни на други. Но това не ни смущава!", заявява той. Според пастора американската култура е станала много дръзка, така че и църквата не трябва да говори на вярващите за проблемите им със заобикалки.
Водещи
-
Асен Василев с критика към работата на министъра на финансите Теменужка Петкова
По думите му за последните 10 години няма забавяне на данните. „Имаме забавяне на данните за...
04.02 | 17:40
-
Премиерът: Няма да променяме данъчно-осигурителната тежест 2
Той поясни, че предложението на Министерски съвет ще бъде до 40% разходи от БВП и бюджетен...
04.02 | 17:20
-
Мъжете и жените ще се пенсионират на еднаква възраст
Друга мярка предвижда осъвременяване на пенсиите за трудова дейност, както и пенсиите,...
04.02 | 17:00
Най-четени
-
Жена намушка с нож няколко души в София
Инцидентът е станал малко преди 8:30 часа тази сутрин.
04.02 | 09:45
-
Тръмп предприе решителни действия спрямо социалната мрежа TikTok
Вашингтон настоява за прехвърляне на собствеността в американски ръце, за да гарантира...
04.02 | 09:30
-
На фона на грипната епидемия в части от страната, някои общини обявиха 6 и 7 февруари за неучебни дни
Министърът на образованието Красимир Вълчев пък съобщи, че към деня за междусрочна ваканция...
04.02 | 14:45