Част от столицата остана без топло 21.03 | 10:10
По-голямата част от центъра е без топлоподаване заради авария
Поради авария на топлопровод е прекъснато топлоподаването в някои района на столицата.
Без топло са жителите на бул. ”Хр. Ботев”, ул. "П. Парчевич”, ул. "Княз Борис I”, бул. "Патриарх Евтимий”, бул. "Ген. Скобелев”, бул. "Ген. Тотлебен”, бул. "П. Славейков” и ул. "Д. Груев”, както и в района на бул. "Патриарх Евтимий”, ул. "Г.С. Раковски”, ул. "Ген. Гурко”, ул. "Цар Шишман” и ул. "Граф Игнатиев”.
Това съобщиха от "Топлофикация - София".
Създадена е необходимата организация и ще се работи до възстановяване на топлоснабдяването.
Водещи
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
-
Тир премаза лека кола край с. Зимница: Две деца и възрастен мъж загинаха
Други трима ранени са настанени в болницата в Ямбол
24.06 | 15:20
-
Бившият шеф на ДАНС-Варна: Изгонихме Невзоров заради пране на пари. Обаждане на украинската посланичка го върна
По думите на Кирил Димов ръководство на ДАНС с председател Деньо Денев не е представяло пълни...
24.06 | 15:10
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15