Шестзвезден лукс в Лондон 16.11 | 11:08
Има време да стягаме куфарите – хотелът ще отвори врати през ноември 2012 година
Скоро британската столица ще се сдобие с първия си шестзвезден хотел, който ще се нарича Wellesley, съобщава специализираното издание Luxist.
Планира се сградата да бъде отворена през ноември 2012 г.
Луксозният хотел ще се помещава на Найтсбридж 11 в постройка, която в момента е с търговски офиси. В ремонта й ще бъдат инвестирани 36 млн. паунда.
Шестзвездният хотел ще бъде в бляскав стил Арт Деко, но ще има само 36 луксозни апартамента, пръснати на шест етажа. Най-големият апартамент ще бъде на шестия етаж, с четири спални и с гледка към Хайд парк.
Хотелът планира да се превърне в рай за пушачите с частни отопляеми тераси, предназначени изцяло за отдалите се на вредния си навик. Кристалният бар в хотела ще има отделни стени за уиски и коняк, овалният ресторант ще предлага италианска кухня, а в близост ще има специален джаз бар.
Водещи
-
Военни колони на НАТО влизат в България: Започва голямо учение
Те ще прминават по републиканските пътища от днес до 12 юли
27.06 | 11:20
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00
-
Откриват Празника на черешата в Кюстендил
Програмата включва кулинарно шоу с дегустации и демонстрации, а вечерите ще завършват с...
27.06 | 10:40
-
Ново силно земетресение във Венецуела
Двата труса от 7,2 и 7,5 по Рихтер преди дни отне живота на близо хиляда души, а над 3300 бяха...
27.06 | 10:20
Най-четени
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00
-
При акция на МВР: Арестувани са началникът на ВиК - Несебър и заместникът му
Двамата държавни служители са били задържани с белязани пари
27.06 | 09:45