Джигит подкара джип насред плаж на Черноморието, но властите се самосезираха ВИДЕО 13.06 | 18:30

Клип на автомобил, който се движи по пясъчна плажна ивица, предизвика вълна от възмущение в социалните мрежи.
Събиращите тен на плажа Камчийски пясъци, който започва от устието на река Камчия на север и лежи по средата на ивицата между плажовете Шкорпиловци и Камчия, станаха свидетели на нагла проява. Шофьор е заснет да се движи по пясъчната ивица на плажа.
Вижда се как шофьорът заобикаля плажуващите, постлали хавлиите си на пясъка. На пясъчната ивица има и деца, които си играят.
Краткото видео, показващо глупавите действия на шофьора, е публикувано във Фейсбук, но не е известно кога точно е заснето.
Автомобилът, който се движи по пясъчна плажна ивица, е с варненска регистрация - В 6066 РК.
Преди няколко години шофьор паркира колата си на плаж Шкорпиловци край Варна. Шофьорът тогава обясни, че искал да си направи снимка на фона на морето.
А какво обяснение ще даде водачът, който необезпокоявано шофира по плажната ивица - любопитни сме да разберем. Любопитни сме да разберем и дали МВР ще се самосезират и ще глобят шофьора на автомобила.
Ето и как реагираха хората в социалната мрежа Фейсбук - споделяме само част от коментарите:
"Дебилизъм, висша форма!", написа Елица Колева.
"Селяндурщина. Дано да заседнеш и да трябва да те вади трактор. Може ли такава простотия? На плажа има хора и ти да си покажеш селяндурското в теб...", добави Сава Велчев.
"После ходят болшинството на почивка в чужбина. Там не може да се види такова нещо", коментира Маргарита Методиева.
"Като е много отворен, да беше влязъл в морето", пише Марчо Янев.
По-късно стана ясно, че са извършени незабавни действия от страната на служители на 4 РПУ, след като е получен сигнал за случилата се нередност.
Водачът на джипа е установен, като му е съставен акт в размер на 1000 до 3000 лв.
50-годишният мъж е бил на гости на сестра си, която му дала автомобила в рамките на почивката му на територията на Варна.
Водещи
-
Тежък инцидент с електрическо превозно средство в „Слънчев бряг”
По неофициална информация от местната полиция произшествието е станало около 14:00 часа на...
14.08 | 17:40
-
Правителственият самолет ИЛ-96-300 на Специалния летателен отряд "Русия" излетя от летище Внуково
В делегацията ще участват също министърът на отбраната Андрей Белоусов и финансовият министър...
14.08 | 17:22
-
Този след обяд ще бъде предимно слънчево с временни увеличения на облачността над южните и западните райони
Там се очаква да духа временно силен вятър от изток-североизток с пориви до 20-22 m/s.
14.08 | 16:15
-
The Atlantic: Путин може би залага капан
Белият дом отхвърля опасенията, че Путин може да надхитри Тръмп.
14.08 | 15:30
Най-четени
-
The Atlantic: Путин може би залага капан
Белият дом отхвърля опасенията, че Путин може да надхитри Тръмп.
14.08 | 15:30
-
Без вода в Плевен: докога?
Вчера хората излязоха на протест и настояват проблемът да бъде решен.
14.08 | 10:15
-
Пророкът на кризата от 2008 г. предсказа какво ни предстои сега
Според него нито един друг пазар в света не може да се похвали с такава концентрация на...
14.08 | 10:45