Футболен мач ограничава движението в столицата 31.07 | 09:13
Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите на участниците в мероприятието, както следва:

Забранява се престоят и паркирането на пътни превозни средства, с изключение на автомобилите на участниците в мероприятието, както следва:
- От 00:00 до 24:00 часа на 04.08.2018 г. при сектор "Г" на Национален стадион "Васил Левски" от вход 20 до вход 26;
- От 11:00 до 20:00 часа на 04.08.2018 г. на моста пред Национален стадион "Васил Левски" - 20/двадест/ паркоместа;
- От 19:00 часа на 04.08.2018 г. до приключване на футболната среща, само при необходимост и по преценка на ръководството на СДВР, се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки, с изключение на автобусите на масовия градски транспорт по:
- ул. "Ген. Гурко" между бул. "Васил Левски" и бул. "Евлоги и Христо Георгиеви";
- бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" между пл. "Орлов мост" и бул. "Черни Връх";
- бул. "драган Цанков" между бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" и бул. "Пейо К. Яворов".
"Център за градска мобилност” ЕАД ще осигури специализиран автомобил за принудително преместване на паркирани в нарушение автомобили, само по нареждане на отдел "Пътна полиция” при СДВР, за времето и мястото посочени по-горе, съгласно чл.171, т.5 от Закона за движението по пътищата.
Водещи
-
Кошмарът в Турция продължава, стотици ранени
Властите потвърдиха, че няма жертви или сериозни разрушения
24.04 | 15:33
-
Хампарцумян коментира влизането в еврозоната и дали приемането на еврото ще повлияе на потребителската кошница
Ако се върнем с 50 години, съвсем ще ни се замаят главите, нали така?
24.04 | 15:15
-
КЗП публикува съвети във връзка с планирането на летните почивки, скоро пуска мобилно приложение за подаване на сигнали
Какво да следим при резервации:
24.04 | 14:45
-
Хакери твърдят, че имат данните на над 100 000 души от сайт на АПИ
Киберекспертът Христиан Даскалов обясни, че има изкупуване на стари "течове на информация".
24.04 | 14:30
Най-четени
-
Костадин Костадинов: Толкова е жалко и унизително, че няма накъде повече
Председателят на "Възраждане" направи паралел между сегашното медийно отразяване
24.04 | 10:30
-
На 87 години почина легендарната журналистка на БНТ Даниела Кънева
През 2020 г. президентът Румен Радев я удостои с Почетния знак на държавния глава за нейния...
24.04 | 10:00
-
До 500 лева глоба грози закъснелите с данъчните декларации
Сериозни санкции за закъснение
24.04 | 09:30
-
Денят на "синовете на гърма" – какво знаем за Светли четвъртък
Народни обичаи и вярвания
24.04 | 09:15