Шуменец получи накуп 26 фиша за 3700 лв. 27.10 | 14:14
Най-големият джигит пък от Царев брод - с 41 акта и глоби над 10 500 лв.

26 електронни фиша за превишена скорост са връчени само за ден на 41-годишен мъж от Шумен. Мъжът бил поканен в сектор "Пътна полиция" към ОД на МВР-Шумен след като при извършена проверка станало ясно, че има невръчени електронни фишове, предаде Дарик.
На място му били връчени 26 фиша. Почти всички били за превишена скоростта, а наложените глоби за установените нарушения са в размер на 3690 лв., които още не са платени. Освен наложените глоби с фиш водачът има и съставени актове за различни нарушения.
47-годишен жител на село Царев брод е един от големите нарушители на Закона за движение по пътищата в Шуменско. Той е правоспособен от 2003 г. и за 11 години контролните органи са му съставили 41 акта за различни нарушения. Наказателните му постановления са на стойност 10 589 лв. Той най-често е установяван да шофира с превишена скорост и без книжка.
Водещи
-
Румен Радев внася предложение в парламента за референдум за еврото
Държавният глава с обръщение към народа и Народното събрание
09.05 | 19:24
-
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
09.05 | 17:20
-
По случай Летния Никулден бяха раздадени безплатно 1300 порции рибена чорба и 250 порции испанска паеля
Днес Бургас отбелязва летния Никулден.
09.05 | 16:59
-
На парада на Червения площад в Москва по случай 80-годишнината от Деня на победата Русия показа бойни дронове
Сред дроновете, които бяха показани по време на парада по случай победата над нацистка...
09.05 | 16:40
Най-четени
-
Валентин Вацев: Европа и Русия се готвят за директен военен сблъсък
Вацев критикува остро българската политическа класа за "безхаберие" и "неразбиране на...
09.05 | 11:45
-
Борисов шеговито: Ще цитирам Тръмп, който каза, че иска да е папа, моето желание е да съм главен прокурор
Ето какво още каза Борисов
09.05 | 09:27
-
Демерджиев подчерта, че случаят "Магдалена" не е изолиран
Според него всички виждат какво се случва в МВР, а Даниел Митов "стои неадекватно" и очевидно...
09.05 | 12:59
-
МЕЧ: Взели сме решение да подкрепим вот на недоверие
Твърдо съм убеден, че темите трябва да са много актуални, да бъдат добре аргументирани,...
09.05 | 16:15