Голът на Карагунис прати гръцки коментатор в истерия 17.06 | 13:30

Добре известният Гиоргос Хелакис не успя да сдържи емоциите си

Шампионът от 2004 година Гърция опроверга всички очаквания и се класира за 1/4-финалите на Евро 2012 в Полша и Украйна, след като снощи "елините" постигнаха малко очакван успех с 1:0 над фаворита Русия в мач от група А на надпреварата.

По този начин Гърция се присъедини към Чехия и намери място в елиминационната фаза, което изпрати южната ни съседка в екстаз. Особено в момент, когато балканската държава изживява твърде тежки времена.

Победното попадение за "елините" бе дело на ветерана Гиоргос Карагунис, а голът на халфа доведе до умопомрачение популярния гръцки коментатор Гиоргос Хелакис.

"Карагунис разкъса руснаците като сардини" е само част от моноспектакъла, който духовият коментатор изнася в следващата минута и половина.