И родителите на училище 28.05 | 12:10
Целта е да се информират по основни въпроси, свързани с бебетата

Училище за бъдещи родители отваря врати в Акушеро–гинекологичния комплекс на болницата в Русе. Първата лекция ще бъде изнесена след официалното откриване днес.
"Училище за родители" е формат за предродилна подготовка, обясниха от здравното заведение. Целта на обучението е да се постигне правилна информираност около темите за раждането, кърменето и отглеждането на дете.
Обучението ще осигурява активно съдействие на раждащата в родилната зала, продължително кърмене и правилен, съобразен с науката за детето подход при отглеждането на новороденото, кърмачето и малкото дете, коментират лекарите.
Лекциите ще са безплатни и отворени за всеки, който се интересува от темите – бъдещи майки и татковци, настоящи родители и дори баби и дядовци.
Предвижда се лекции да има всяка седмица, а в тях да участват акушер-гинеколози, неонатолози и анестезиолози, пише "24 часа".
Водещи
-
Българската православна църква почита паметта на света великомъченица Неделя,
Народни традиции
07.07 | 09:15
-
Предупредителни кодове за опасни жеги в цялата страна
В голяма част от България се очаква температурите да преминат 40 градуса
07.07 | 08:00
-
Костадинов: Когато "Възраждане" получи властта, ще извади България от еврозоната
Протестите ни ще продължат и след 8-и юли, увери той
06.07 | 18:00
Най-четени
-
Предупредителни кодове за опасни жеги в цялата страна
В голяма част от България се очаква температурите да преминат 40 градуса
07.07 | 08:00
-
Напусналият ПП Димитър Шалъфов описа поетапно корупциония скандал
Преди дни общинският съветник заедно с още трима свои колеги обвиниха партията в корупционни...
06.07 | 10:00
-
Рая Назарян: Опозицията се превърна във фабрика за неуспешни вотове
Това правителство преследва много упорито всички заложени цели, заяви тя
06.07 | 13:20