Ваканционна вила на Карибите и... Какво взема Цеци Красимирова след развода с мултимилионера 28.03 | 16:47
Оказва се, че двамата не са подписвали предбрачно споразумение, което да защити несметното богатство на Майкъл Струмейтис

Ваканционна вила на карибския остров Мустик, хасиенда в Барселона и бизнес за милиони. Само толкова ще наследи от брака си с мултимилионера Майкъл Струмейтис родната красавица Цеци Красимирова.
Оказва се, че двамата не са подписвали предбрачно споразумение, което да защити несметното богатство на Краля на марихуаната и така на практика след развода Цеци се превръща в милионерка.
Смуглата красавица обаче не искала много, твърдят нейни близки. Тя била склонна да си поделят само общия бизнес в Барселона, макар по закон да й се полагат значителна част от печалбите на Биг Майк, придобити по време на брака, пише intrigi.bg.
Самият Струмейтис пък, като един истински джентълмен, предложил да й остави ваканционната си вила на карибския остров Мустик, която Цеци обожавала. Двамата често прекарваха почивките си в уединеното екзотично имение и Майкъл решил да й го остави като "спомен от прекрасния им брак".
През 3-те години, в които били заедно, Биг Майк закупил и имот в Барселона, който Цеци обитавала в началото. Към края на връзката им тя изоставила имението и се върнала в България. Въпросната хасиенда също трябвало да се подели между двете страни, но Струмейтис се отказал от своята част.
Така, в случай, че се споразумеят, Цеци си тръгва от брака с бизнес за милиони и две имения.
Водещи
-
ООН прогнозира: 3,5 милиона души ще има в България през 2100 г.
Според доклада Китай, Германия, Япония и Русия вече са достигнали своя пик, а населението им...
13.08 | 21:00
-
Зеленски: Украйна и лидерите от ЕС се споразумяха с Тръмп за пет ключови принципа
Украинският държавен глава разкри подробности от срещата между европейските лидери и Тръмп в...
13.08 | 20:45
-
Прокуратурата и МРРБ проверяват сигнал за допълнителни възнаграждения в АПИ
Той е подаден през юни
13.08 | 20:30
-
Извънредни мерки по контрол на трафика в Гърция
Регулирано е движението на входовете и изходите на големите градове, където трафикът е много...
13.08 | 20:15
Най-четени
-
След 33 дни ваканция депутатите ще получат увеличени заплати
С допълнителните плащания, произтичащи от трудовия стаж на държавния глава Румен Радев, сумата...
13.08 | 11:30
-
Трима от „Наглите” изчезнаха мистериозно, издирват ги
Прокопи Прокопиев - Културиста, Ивайло Евтимов - Йожи и Даниел Димитров - Релето са в...
13.08 | 13:45
-
Близо 50% от българите и 69% от бизнеса подкрепят въвеждането на еврото
Това сочат резултатиете от проучване на "Алфа рисърч"
13.08 | 16:59