Векилска изгони бившия си от общия им апартамент 15.01 | 12:20
Симо е по-адекватният родител от двама ни, призна тв водещата

Нова рокада преобърнала отношенията на Мариана Векилска и бившия й съпруг Симеон Колев. Тв водещата е успяла да вземе апартамента, в който с радиожурналиста живееха заедно, докато бяха семейство, обратно само за себе си. От няколко месеца насам Симо бил натирен от жилището в София от бившата си жена. Мариана изцяло ремонтирала дома им, пребоядисала стените, сменила част от мебелите и изхвърлила цял куп от общите им спомени снимки и сувенири, които трупали по време на 12-годишната си любов.
Когато двамата взеха решение да се разделят през 2019 г., Векилска постъпи толерантно с екслюбимия си и му остави апартамента им, за да живее в него. После тя замина да прави кариера в европейска институция в Брюксел, но не остана удовлетворена от живота зад граница и само година по-късно се върна обратно у нас. Докато беше в Белгия, журналистката живееше под наем там, а връщайки се в София за отпуските си, оставаше във въпросния апартамент, където живееше Симо с техния син Момчил.
"В този период прецених, че Симо е по-адекватният родител от двама ни. Постъпих като истински мъж - станах, изнесох се от собствения си апартамент и оставих там сина си и Симо", призна тогава тя в телевизионно интервю. Когато обаче звездата от малкия екран решила да приключи окончателно с емигрантските си пориви, казала на Колев, че трябва да се изнесе от жилището.
Сега той живее в друг апартамент, а Мариана се шири в дома, в който и двамата години наред влагали парите си. Колев обаче нямало какво да направи, защото имотът се водел на на телевизионерката. Водещата на "Българи минути" бързо трансформира апартамента в нови цветове, за да не й напомня по за проваления й брак, пише "Ретро".
Водещи
-
Асен Василев е петият заподозрян по делото "Коцев"
Софийският градски съд решава дали да остави в ареста кмета на морската столица
11.07 | 20:13
-
15 467 зрители са присъствали на стадион „Георги Аспарухов“ в четвъртък вечер
Двубоят между Левски и Апоел Беер Шева се оказа най-посетеният мач от първия предварителен...
11.07 | 18:00
-
До края на годината ще бъдат осигурени близо 200 единици различна техника за гасене на пожари
Сред тях са още 20 дрона за наблюдение, над 70 мобилни системи, различни видове пожарни, каза...
11.07 | 17:20
-
Експерт обяснява кога може да се придобие собственост по давност и как да се защитят правата пред Европейския съд
Права при наследени имоти
11.07 | 16:59
Най-четени
-
Борисов заяви, че всички държави завиждат на България за успехите
Борисов поздрави МВР за разбитата нелегална фабрика за цигари в Хасковско.
11.07 | 10:15
-
Вотът на недоверие не мина: Политически реакции, след като кабинетът „Желязков“ оцеля
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов
11.07 | 10:45
-
Павел: Вече мога да го обявя официално - за второ лято съм в Дуранкулак
Той застава рамо до рамо с Ралица Паскалева, с която вече снимат най-новите епизоди на...
11.07 | 12:45
-
Росен Желязков обеща помощ на Зеленски за възстановяването на Украйна след войната
Кредитен рейтинг и икономически перспективи
11.07 | 13:30