Деси Банова си призна, че е била гадже на Димитър Бербатов 05.09 | 17:40
Деси има булчинска агенция, но никога не е била булка
Деси Банова разкри, че е била гадже на Димитър Бербатов. Пред Милен Цветков в рубриката "Интимно" синоптичката каза, че не иска да задълбава темата, защото и той и тя си имат семейство.
"Било е детска закачка, бяхме на едни други години. Митко, мога да кажа, че е страхотен човек, освен страшно известен футболист, той е и невероятен като душа и като човечност и имах щастието да контактувам с него. Но тъй като той не говори за личния си живот, смятам, че не е коректно и аз да говоря за това".
Деси разкри още, че това се е случило преди повече от 10 години, когато вече е работела като синоптичка в "Нова телевизия".
Сега е щастлива с партньора си - финансиста Ивайло Граховски, от когото има дъщеричка Йоана. Деси е била на корицата на списание "Булка” и има булчинска агенция, а всъщност в живота никога не е била булка. Тя призна, че преди години е имала желание да бъде булка, но приятелят й смята, че по-важно е детето.
Красивата синоптичка призна, че има годежен пръстен, но вече не иска да се омъжва. Деси от малка е казвала, че като порасне, ще стане известна.
Водещи
-
Готови ли са вендинг машините за смяната на валутата
Той каза, че бизнесът се подготвя за този процес, но на този етап по самите апарати не могат...
09.12 | 12:37
-
Изтичат над 116 хил. безплатни винетки
Най-много безплатни винетки изтичат през януари - 62 682 бр.
09.12 | 12:15
-
Кметът на Ботевград Иван Гавалюгов е забранил провеждането на протеста, организиран за днес от ДПС на Делян Пеевски
Това се разбра от негова публикация във "Фейсбук"
09.12 | 11:59
-
Асоциацията по здравни грижи започва протести в страната
НЗОК със солиден бюджет за 2026 г.: Ръст от 9,2% и над 5,2 млрд. евро
09.12 | 11:45
Най-четени
-
„НЕ на омразата!”: „ДПС-Ново начало“ организират митинги в страната
От формацията прилагат и списък на населените места, в които се очаква да се проведат митингите
09.12 | 09:45
-
Хиляди българи празнуват имен ден на 9 декември, а жените спазват строги забрани за работа
Кой черпи за името си днес
09.12 | 09:15
-
Такситата в София поскъпват с близо 18,6% от 2026 г. 2
Какво означава промяната за софиянци
09.12 | 09:10