Деян Неделчев -Икебаната: Аз съм гей 07.05 | 10:28
Изпълнителят отново взриви мрежата, този път с новия си сингъл

Най-провокативната българска поп-звезда Деян Неделчев – Икебаната за пореден път взриви интернет пространството, след като направи онлайн премиера на новия си сингъл "Различните/нестандартните", част от предстоящия му албум "Дъртака".
Както подсказва и самото име, "Различните/нестандартните" е посветено на всички хора с нестандартна сексуална ориентация, към който Деян реши да се присъедини без капка притеснение.
"Аз съм гей, ти си лесбийка, той е захарче, а тя пък курабийка", са строфите избрани за припев, като целият текст просто изобилства от цветущи изрази с недвусмислени референции.
"Ако сте умни ще разберете, къде да си го заврете"; "Този там се прави на храст, мен ако питаш, е чист педераст"; "Аз съм първокласна селекция, много расов, с двудневна ерекция", са само част от римите, с които Икебаната е решил да изкаже своята подкрепа към хората с различна сексуалност.
Видеото, от своя страна, се връзва напълно с духа и концепцията на самата песен, като в него Неделчев сменя няколко хомо/транссекуални визии.
Водещи
-
Радостин Василев: Видно е, че отиваме към избори заради провала на управляващото мнозинство
По думите му "днес, утре и в петък най-вероятно парламентът няма да работи". "Просто няма...
15.10 | 10:15
-
КЗК: Надценките на храните стигнаха до 90%
По думите му дори се изискват допълнителни отстъпки всяка година.
15.10 | 09:59
-
Най-търсените специалисти на ИТ пазара
Дигитализацията на бизнеса, глобалното търсене на ИТ решения и ускореното навлизане на...
15.10 | 09:30
Най-четени
-
Най-търсените специалисти на ИТ пазара
Дигитализацията на бизнеса, глобалното търсене на ИТ решения и ускореното навлизане на...
15.10 | 09:30