Джим Кери се сдоби със суперсили 27.06 | 09:25
Актьорът се присъединява към бандата супергерои в KICK-ASS 2

Три години след като филмът KICK-ASS - екранизация на комикс, пародиращ всички клишета на блокбастърите за супергерои - се превърна в тотален хит в САЩ, се задава неговото разбиващо продължение.
Първият филм от поредицата си завоюва култов статут сред младежката аудитория, благодарение на свежата трактовка, комбинирана с откровено нецензурен хумор.
KICK-ASS 2 отново събира на голям екран Арън Тайлър-Джонсън ("Диваци") и Клоуи Грейс Мориц ("Тъмни сенки" и предстоящия "Кери"), за да ги забърка в още по-големи неприятности. Трепача и Тупалката се завръщат на голям екран, този път в компанията на полковник Звезди и райета – превъплъщение на Джим Кери, което ще ни припомни култовата му роля в "Маската".
KICK-ASS 2 заварва повелителката на хладните оръжия, Тупалката, пред най-страшното предизвикателство – да намери истинското си аз. За целта трябва да се впише в новото училище и да заживее като обикновено момиче, без да се забърква в каши. Животът на кротка гимназистка обаче не е никак по вкуса на бясната фурия Минди (Тупалката), научена от баща си да се справя с проблемите не чрез сладки приказки, а с перфектно заучени бойни хватки.
Ситуацията се заплита още повече след намесата на кроткия на вид Дейв (Трепача), решен да се превърне в истински боец и да основе първия в света екип от супергерои. Именно тук на сцената се появява Полковник Звезди и райета. Полковникът с прозвище, заето от американския флаг, набира патрул от смелчаци, търсещи по улиците на Америка достойни за защита каузи. Трепача се присъединява към Черната смърт, Нощната кучка и Бияча, и остава само да бъде убедена "поправената" Тупалка.
В ролята на злодея влиза Червената мъгла (Кристофър Минц-Плас), който решава да отмъсти за загубата на баща си, като приеме ново прозвище – Шибаняка – и събере лига на антигероите. Лошите са по-лоши от всякога, но в плана има уловка: забъркаш ли се с един супергерой, забъркваш се с всичките.
KICK-ASS 2 ще излезе по кината у нас на 16 август 2013 година.
Водещи
-
Нe Бойко Борисов, а Делян Пеевски вече е централната фигура в българския политически живот
Искането на Пеевски за закриване на Антикорупционната комисия е доста фалшива театралност,...
26.07 | 18:00
-
Страховете на хората, свързани с еврото, може да повлияят на инфлацията
Това заяви експертът по социална политика и бивш вицепремиер Ивайло Калфин
26.07 | 17:00
Най-четени
-
Мяу! ТОЙ пак е в Шумен!
Получен е нов сигнал, че хищникът е забелязан до шуменския квартал "Мътница" в петък
26.07 | 10:20
-
Кузман Илиев за приемането на еврото: Дебат в България е практически не се състоя
Едва ли не тези, които са фенове на еврото, те са европейците, модерните, а другите, които не...
26.07 | 12:00
-
Асен Василев: Обща президентска кандидатура с ГЕРБ е изключена
Ако някой тръгне към ГЕРБ - да не разчита на нас, се казва още в поста на ПП
26.07 | 11:20
-
Над 50°C във влак, затворени прзорци, без климатик! Масички - на ластик!
За поредното безобразие алармира пътничка
26.07 | 11:00