Елтън Джон не очаква покана за сватбата на принца 27.01 | 07:11
Въпреки приятелските си отношения с принцеса Даяна, певецът бегло познава синовете й

Сър Елтън Джон бе много близък на покойната принцеса Даяна, но изпълнителят признава, че не разчита да получи покана от сина й Уилям за сватбата му с Кейт Мидълтън, предаде Ройтерс.
По повод сватбата на младата двойка, която ще се състои на 29 април в Уестминстърското абатство, Елтън Джон казва, че им желае щастие и вярва, че Уилям ще бъде чудесен крал.
Музикантът посочва, че хората автоматично смятат, че той ще е почетен гост на сватбата заради близостта му с принцеса Даяна.
Той признава, че с покойната принцеса са били много добри приятели, заради което изпълни "Candle in the Wind" на погребението й през 1997 г., но че не е близък и не познава синовете й толкова добре, за да очаква специално отношение от тях.
Елтън Джон пояснява, че само два пъти е срещал принцовете Уилям и Хари, като вероятно последната им среща е била на концерта в памет на майка им в Лондон през 2007 г. Тогава изпълнителят откри и закри събитието, което бе организирано по повод 10-годишнината от смъртта на Даяна.
Водещи
-
МВФ препоръча вдигане на осигуровките и смяна на плоския данък
Препоръчва се също така въвеждане на мултифондовете и премахване на максималния осигурителен...
20.09 | 11:00
-
Тръмп: Незаконни са постоянните критики на медиите към мен
Американският президент се оплака от очевидна асиметрия в отразяването
20.09 | 10:40
-
Откриха тялото на мъж в Белащица с порезни рани
Задържан е психично болният съсед на жертвата
20.09 | 10:20
-
ЕК одобри 19-ия санкционен пакет срещу Русия
Предстои страните членки да обсъдят новите мерки, които трябва да бъдат приети единодушно
20.09 | 09:59
Най-четени
-
ЕК одобри 19-ия санкционен пакет срещу Русия
Предстои страните членки да обсъдят новите мерки, които трябва да бъдат приети единодушно
20.09 | 09:59
-
Последни летни дни: Слънчев и топъл дълъг уикенд
Максималните температури ще бъдат между 25° и 30°, в София - около 26°
20.09 | 09:00