И публиката избра... 10.01 | 11:24
"Игрите на глада", Кейти Пери и още

Филмът "Игрите на глада" е големият победител на наградите "Изборът на публиката", като си спечели цели пет трофея, предаде AP.
Кейти Пери пък си тръгна с три отличия на церемонията в "Нокия тиътър" в Лос Анджелис, в която феновете избираха победители в най-различни категории - от музика до филми и телевизионни програми.
Тийн фентъзито "Игрите на глада" беше обявено за предпочитано от публиката в категориите за най-добър филм и най-добър екшън, а звездите Дженифър Лорънс, Джос Хъчърсън и Лиъм Хемсуърт спечелиха предпочитанията на феновете за най-добро екранно сработване. Лорънс също спечели приза за любима филмова актриса и този за "лице на героизма".
Кейти Пери се оказа предпочитаната женска изпълнителка и поп изпълнителка. Нейният видеоклип "Part of Me" също бе отличен.
Сандра Бълок взе първото в историята на наградите отличие в областта на хуманитарната област във връзка с дейността й в Ню Орлиънс.
За втора година водеща бе актрисата Кейли Куоко, а сред изпълнителите, които се представиха в "Нокия тиътър" личаха имената на Кристина Агилера, Джейсън Алдиън и Алиша Кийс.
За разлика от наградите "Оскар" и "Златен глобус", които се определят от професионалисти, носителите на отличията "Изборът на публиката" се посочват от фенове, гласуващи в интернет.
През изминалите години гласуването за любими звезди и продукции от света на киното, музиката и телевизията се организираше от "Галъп". От 2006 г. почитателите могат да гласуват в интернет, допълва БТА.
Водещи
-
Димитър Вацов: С държавата Пеевски прави същото, което направи с ДПС
"Борисов и Пеевски държат линия на отворени врати към крайните националисти"
05.07 | 17:00
-
Внимавайте със застояла вода у дома и душове в хотелите
Легионерската болест удря през лятото
05.07 | 16:40
-
Киселова: Правителството ще работи, докато повечето партии го поддържат
Партиите са "съдружници по неволя", коментира председателят на парламента
05.07 | 16:20
-
Йотова: Има четвърта партия, от която зависи дали правителството ще е стабилно
Правителство ще има, докато каже г-н Пеевски, каза вицепрезидентът
05.07 | 16:00
Най-четени
-
МВР отбелязва 146 години от създаването си
05.07 | 11:00
-
Пожар изпепели къщи и селскостопански постройки в Раковица
Огънят е локализиран, но все още има тлеещи сгради
05.07 | 10:40
-
Доц. Георги Лозанов: Целта е ПП да бъде изтрита
По думите му създаденият около ПП скандал цели да дискредитира либералната демокрация
05.07 | 11:20
-
Най-малко 24 загинали и над 20 изчезнали при внезапни наводнения в Тексас (ВИДЕО)
Някои от загиналите са деца
05.07 | 09:45