Камера на „Непобедимите 3” спокойно си плува в морето 23.08 | 13:00
Рибари уловили техниката, паднала от хеликоптер във водата по време на снимки

Рибари са уловили камера на "Непобедимите 3”, използвана при снимките във варненската корабостроителница, която паднала от хеликоптер във водата и по-късно е била извадена от местните, пише "Монитор”.
Силвестър Сталоун и останалите суперзвезди от филма "Непобедимите 3” получиха реплики на най-старото злато в света от кмета на Варна Иван Портних, който гостува на снимачната площадка на суперпродукцията.
След като преди няколко дни той прие продуцента и собственик на "Ню имидж” Ави Лернер и получи лична покана да гостува на снимките на продукцията, вчера Портних успя да се потопи в бойната атмосфера на снимачната площадка.
Лернер показа на госта си снимачната площадка в пристанището и разказа подробности по работата на филма.
В масовите сцени са ангажирани 1200 души от Варна и страната. "Непобедимите 3" се очаква да излезе на голям екран след година.
Режисьор на лентата е Патрик Хюз, а в нея ще участват още Арнолд Шварценегер, Мики Рурк, Харисън Форд, Мила Йовович и шампионката по свободни бойни изкуства Ронда Роузи.
Водещи
-
В Гърция горещините преминаха в силни дъждове
На Халкидики са наводнени много пътища, като на места движението се пренасочва по обходни...
01.08 | 10:45
-
Над 56 720 кв. м тротоари са обновени на територията на Столичната община тази година до края на юли
Дейностите са изпълнени по програмата за ремонт на тротоари, като работата продължава усилено,...
01.08 | 10:30
-
Пенсиите ще се изплащат от 7 до 20 август
Датата за изплащане на обезщетенията за безработица през този месец е 15 август (петък).
01.08 | 10:15
Най-четени
-
Започва Богородичният пост - един от четирите многодневни периоди на въздържание в православния календар
Богородичен параклис
01.08 | 09:15
-
Шумен пуска туристическа пътека, след като градът нашумя с разхождащата се на свобода пантера
Тя предизвика смут както у нас, така и в Румъния.
01.08 | 09:59