Никола Саркози има син? 15.10 | 11:03
Френските медии гръмнаха с новината, че Карла Бруни е родила

След многобройните спекулации около евентуалната бременност на първата дама на Франция - Карла Бруни, не след дълго бащата на френския президент - Пал Саркози потвърди, че наистина Франция очаква своя наследник.
Появиха се информации, че 43-годишна Карла Бруни е бременна с близнаци. Новините около бившия супермодел и настояща певица не спираха и тя бе в центъра на вниманието, след като се появиха слухове в медийното пространство, че очаква първото си дете от френския президент Никола Саркози.
Преди няколко дни пък се появи информация, че Бруни е настанена в частна клиника в Париж. Изключително строга охрана пазела около медицинското заведение, за да не могат нито журналистите, нито папараците да разберат какво става вътре.
Въпреки опитите да се скрие какво се случва, медиите гръмнаха с дългоочакваната новина - Карла Бруни е родила. По непотвърдени данни - бебето е момченце.
Говорителите на президента пък са съобщили, че Саркози е на обиколка в Кавказ, но според френската преса всичко това е просто претекст, за да се запази всичко в тайна.
Истерията във Франция вече нараства, а тълпи от хора са се втурнали пред клиниката "Ла Мюет", където се смята, че е родено малкото бебе, информира още jenite.bg.
През последните месеци Бруни споделяше пред медиите, че няма да показва новороденото си по никакъв начин, защото е изключително суеверна и се притеснява от негативни енергии.
За италианската манекенка това е второ дете, а за френския президент – четвърто. Той има три деца от два предишни брака.
Водещи
-
Пътници се возят в пощенски вагон, извадиха си хамак и сгъваеми столчета
Влакъовете са препълнени по празниците
06.09 | 18:00
-
Британска класация: Несебър е №1 за евтино късно море
Българският курорт печели с ниски цени на храна, нощувки и полети плюс уникална природа и...
06.09 | 17:20
-
Родителите на единия от задържаните за побоя на шефа на МВР: Синът ни не е лош човек
Те твърдят, че директорът на полицията и съседът му са били пияни
06.09 | 17:00
Най-четени
-
Жулиен и Станислав пребили МВР шефа в Русе (ОБНОВЕНА)
Съпругата на Кожухаров опитала да ги разтърве, казала им кой е
06.09 | 12:20
-
Родни политици поздравиха за Деня на Съединенито
Разделението винаги ни прави по-слаби, а общата воля гради бъдеще, написа Бойко Борисова във...
06.09 | 11:00
-
Стартира национален маратон на четенето
Популярни имена сред участниците са Наско, Славчо, Илиян и Иван от Б.Т.Р., момичетата от трио...
06.09 | 13:20
-
Исторически български финал на US Open
Иван Иванов и Александър Василев влизат в битката за трофея
06.09 | 09:30