Нова двойка и любовен триъгълник в „Къртицата“ 06.03 | 09:15
Шоуто разпали доста бурни страсти
Шоуто "Къртицата" определено успя да разпали доста бурни страсти само за няколко дни. Дали заради изолацията и екстремните преживявания, или заради факта, че човек има нужда да вярва на някого, още в самото начало се сформира двойка. Вече обаче можем да кажем, че тя се превърна в любовен триъгълник.
След като Борислав и Индира се отдадоха на емоцията и дори изконсумираха страстта си в леглото, чувствата поохладняха. В епизода миналата вечер по TV7 стана ясно, че двамата са необвързани, а причината е новото увлечение на мускулестия мъжага. Интересът му вече е насочен инцяло към секси модела Бориса Тютюнджиева.
"Това, което се случи между нас с Индира, беше свръхемоционално. То е като химически взрив. Аз й казах, че имам някакви симпатии към Бориса. Първоначално знаех, че тя има връзка, а разбрах, че няма, няколко дни след това. Не съм планирал дали ще правя секс, това си е човешко. Просто усетих за себе си, че не съм правилният човек за Индира. Физически има много красиви жени, но тая подплатеност при Бориса не всяка я има. Това е, което аз търся", сподели влюбеният Борислав пред друг участник в шоуто.
В същото време Бориса изглежда е усетила мераците му и побърза да успокои Индира, че между тях няма да се случи нищо. Дали ще удържи на думата си, предстои да проследим.
Заедно с това ще видим как ще се развият отношенията между новата заформяща се двойка – 33-годишният охранител Емил Каменов и 23-годишната студентка по право Гергана. Симпатиите изглеждат взаимни, само че засега хубавицата се въздържа от коментар по темата и все се опитва да я отбягва.
"Всички се превземат, не харесвам хора, които се превземат. Дразни ме и това, че ти не ми обръщаш никакво внимание. Ако ти не искаш… или нещо, просто ми кажи. Искам теб. Както искаш, така ме разбирай, ама не така като Боби и Индира", сподели Емил пред Гергана.
Водещи
-
Недялко Йорданов: Бойко ми спаси живота - прати самолет в Бургас да ме докара във ВМА
Не го харесвам като политик, но е добър човек, сподели поетът
21.12 | 18:00
-
Опасни ли са мокрите кърпички за почистване?
21.12 | 17:20
-
Първан Симеонов: Президентът е добре да изчака до лятото за своя партия
По думите му новоучредената партия "Трети март", която заявява, че приема президента Радев за...
21.12 | 17:00
Най-четени
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45