Очаква ни брутален развой в „Под прикритие“ 09.03 | 11:23
Следващият епизод ще бъде излъчен по-късно

Миналият епизод на гангстерския сериал "Под прикритие" беше доста драматичен, а финалът му постави на карта съдбата на ченгето Мартин. След поредната акция на своя глава Шмекера по грешка гръмна свой колега. Каква обаче ще се случи с доскорошния таен агент, предстои да се изясни съвсем скоро.
Ще влезе ли зад решетките за убийство, макар и непредумишлено, или ще се върне отново на улицата сред престъпния свят ще проследим в епизода тази вечер. Със сигурност обаче ни очакват брутални неща, като в основата на всичко ще са някои разкрити тайни от турската мафия.
Доказателството за кървавия сюжет е фактът, че БНТ реши да измести началния час на 8-и епизод. В него напрегнатият сюжет, изпълнен с изненадващи обрати, налага по-строг родителски контрол, обясниха от медията. Затова криминалната история ще се излъчи от 22:00.
Водещи
-
България застарява: 1.5 милиона души са вече над 65 години
В края на 2024 година хората на 65 и повече навършени години са 1 544 245, или 24% от...
21.10 | 16:45
-
Министерският съвет отпусна 6 391 488 лв. за осигуряване на дейности по осем национални програми за развитие на образованието
За изграждане на позитивна образователна среда в детските градини се отпускат 726 373 лв. на...
21.10 | 16:30
-
Правителството отпусна по 15 000 лева еднократна помощ на законните наследници на загиналите при наводненията в област Бургас в началото на октомври
Решението беше взето по предложение на министъра на труда и социалната политика Борислав...
21.10 | 15:45
Най-четени
-
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкциониран за корупция по "Магнитски" политик да ги уведоми дали ще ги има
"Държавата не е детска игра с колички"
21.10 | 13:30