Синтия от "Ергенът" крие доста интересна биография 19.05 | 13:30
Преди доста години той е бил част от банда главорези, занимаващи се с наркотрафик и контрабанда на оръжия

Синтия от "Ергенът" крие доста интересна биография. Брюнетката, която напусна шоуто по собствено желание, се оказа дъщеря на грузинеца Заза Цицвидзе. Преди доста години той е бил част от банда главорези, занимаващи се с наркотрафик и контрабанда на оръжия. Бил е приближен на небезизвестния Дениз Тюркмен – зетя на Фатик.
Таткото на Синтия бяга от страната ни през 2001 г, след като контраразузнавачи и агенти на ГДОБОП разбиват организирана групировка, посредничела в незаконна международна търговия с оръжие. Сред босовете на бандата е именно Заза Цицвидзе и още двама негови сънародници. Въпреки тъмното си минало, през 2012 г. грузинецът незнайно по какви пътища се измъква чист и получава разрешение от МВР за дългосрочно пребиваване у нас. С днешна дата щерка му се изявява по телевизията.
Синтия се хвали, че идва от заможно семейство, но не споделя подробности за фамилията си, освен че има грузински корени. Младата дама не беше център на внимание в предаването и не успя да блесне, но в участието си по интервюта след излизането си показа някои свои не толкова положителни страни. Например, в онлайн предаването "Надкаст" заяви без грам притеснение, че като по-малка е имала хулигански прояви, заради които ѝ се е наложило да смени училището. Уж скромната и набожна Синтия набила своя съученичка – наранила я в корема, а на момичето останал белег. Вследствие на поведението си участничката в "Ергенът" била изключена от школото и продължила образованието си другаде. Тя разкри още, че в Шри Ланка много ѝ се искало да ступа някои от "колежките" си, но се въздържала заради камерите.
Синтия не се притеснява да признае още, че е нарушавала закона в няколкото държави, защото обича адреналина и всичко, което носи тръпка и силни усещания. Имала е глоби в чужбина отново заради хулигански прояви.
"Рядко срещано злобно същество, отгоре на всичко надуто и неадекватно", "Аз съм много потресена от Синтия как с усмивка разказваше в "Надкаст", че е оставила белег в корема на момиче! Хора, тя се хвалеше с това! Много умната Синтия, дето била много емпатична (по нейни думи), се гордее с чепатия си характер и се хвали как щяла да ги набие, но добре че имала договор! В предаването добре я прикриха. Уж сме против насилието като общество, а такива неща се подминават и не се забелязват въобще! Само сеира е важен и главно се коментира меркантилността на Даниела", "С такива родственици мен би ме било срам да се показвам по телевизора и да обяснявам колко сме заможни. Харчи си татьовите пари и си трай! На този фон, претенциите за религиозност, класа, емпатия и добродетели са стократно по-комични", "Синтия целия сезон беше трето борче отзад и встрани, глас не ѝ се чу, та нормално да не сме се интересували ни от нея, ни от семейството ѝ. Чак сега, след излизането ѝ събуди интерес и то с какво - че е била агресивна гаднярка в училище!", възмущават се зрители в интернет пространството.
Иначе Цицвидзе е актриса и иска да се занимава с това в бъдеще. Тя така и не успява да влезе НАТФИЗ, но завършва театралния колеж "Любен Гройс" в класа на Теди Москов. Младата дама се надява да получи роля в телевизионна продукция, след като вече се сдоби с популярност в шоуто на Би Ти Ви. Казва, че изобщо не харесва "ергените" Виктор и Васил. Не се изказва ласкаво за тях. Все още няма гадже, но сега се е посветила на други неща и няма време за мъже, пише HotArena.
Водещи
-
Павел Поппандов: Погледнете в парламента колко мъртви души има
Актьорът е убеден, че не сме готови за еврозоната, и не скри симпатиите си към президента...
04.07 | 21:00
-
Задават се летни бури и температури над 40 градуса
Кулминацията на настоящия горещ цикъл ще е в началото на предстоящата седмица
04.07 | 20:41
-
Двойна експлозия на безиностанция в Рим, 45 ранени
Двама от пострадалите са в тежко състояние
04.07 | 20:20
-
Драстично е намалял бежанският поток през българо-турската граница
Това заяви австрийският федерален министър на вътрешните работи Герхард Карнер, който заедно с...
04.07 | 20:00
Най-четени
-
Ванга: 2025 ще отбележи началото на събития, които в крайна сметка ще доведат до гибелта на човечеството
Оказва се, че 2026 г. ще бъде началото на края. В частност Баба Ванга е предсказала, че в...
04.07 | 12:15
-
Мара Отварачката: Готова съм да даря Теодор с дете!
В началото тя ще сключи брак с новата си любов Теодор в България, а самото тържество ще бъде...
04.07 | 17:45
-
Напрежение пред парламента по време на протеста против еврото
Междувременно протестиращите настояват за оставка на правителството.
04.07 | 12:59
-
Очаква се до седмици да стане ясно дали Делян Пеевски ще бъде обявен за единствен председател на ДПС
Адвокатите на Пеевски поискаха, а прокуратурата не възрази, Софийският градски съд да впише в...
04.07 | 11:45