Британка получи алергия от гравитацията 29.12 | 17:25
Жената се сдобила с необичайното заболяване след катастрофа

Майката на три деца Катрин Маршал от Великобритания страда от алергия от гравитацията и не може да стане от леглото.
38-годишната жена не може да заведе децата си на училище или дори да ги прегърне както трябва.
Всеки опит да стане от кревата завършва със загуба на съзнание, съобщава ТСН. Поради това по тялото на Катрин има много синини. Странната реакция на организма й се появила след катастрофа миналата година.
Лекарите твърдят, че всеки път, когато Катрин се опитва да се надигне, сърцебиенето й се учестява. Така кръвното й също се повишава, от което й се завива свят.
"Не мога да играя с децата си така, както ми се иска. За да се изкача по стълбата, трябва да взема хапчета срещу кръвно и да сядам да почивам", разказва нещастната жена. Лекарите засега не могат да намерят лечение за Катрин. На този етап й се налага да се адаптира към живота в хоризонтално положение.
Водещи
-
The Hill: Времето не е на страната на Русия
Той предупреждава, че Вашингтон може да наложи допълнителни санкции на Русия.
30.05 | 13:45
-
Александър Вучич: Обсъдих с Путин износа на оръжие за Украйна
Сърбия формира работна група с Русия за проверка на обвиненията, че Белград доставя боеприпаси...
30.05 | 13:30
-
Крум Зарков категорично посочи, че няма нито руска, нито каквато и да било намеса за решението на държавния глава да поиска референдум
Зарков заяви още, че с хода си Радев е влязъл в ниша и този улей ще го води по-надалеч по оста...
30.05 | 13:15
-
Рачев: През юни якета ще носим само високо в планината
По думите му ще става за море, а нашето вече се затопля.
30.05 | 12:59
Най-четени
-
Анелия Мурджова от Симитли помогна на самотен зрелостник в най-важната му вечер
Историята на Анелия и Олександър показва, че понякога най-важните уроци се учат не в училище,...
30.05 | 10:59
-
Какво може да направи Външно министерство, ако ви задържат зад граница
Това, което те могат да направят, е:
30.05 | 10:14
-
Николай Банев и съпругата му Евгения спечелиха дело срещу прокуратурата и ще получат обезщетение от 20 хиляди лева
Прокуратурата има право да обжалва решението на Софийския градски съд.
30.05 | 09:12