Българско семейство изненада всички! Заряза всекидневието и обикаля света (СНИМКИ) 18.11 | 15:00
Иво, Мира и децата им се радват на своя живот

Българско семейство даде много интересен пример на всички ни. Преди година Иво и Мира. Заминават за Канада. оттогава пътуванията стават част от живота на тях и децата им. Ежедневието им се състои от кристална вода, палми и хиляди девствени плажове
Канада е привлякла семейството с безвизовия режим и възможността да посетят всяко едно място, което пожелаят. Намират си работата като шофьори и започват да обикалят Северна Америка на колела. Работата е добре платена и те успяват да си купят къща в Монреал. Това не е било достатъчно на авантюристите и семейството продава цялото имущество и тръгва да обикаля света.
"В момента, в който нещо такова ти влезе в главата, то така си стои винаги. И си викахме в началото това е лудост. После си мислехме чакай малко. Хората го правят... особено в Америка и Канада, като почнахме да ровим и да четем, се оказа, че съвсем не е лудост”, разказва Мира Георгиева пред bTV. Купуват си яхта и приключението започва.
Пътешествието им започва от Кий Уест, САЩ. Минават през Куба, Мексико, Гватемала, многото острови около Бахамите, а в момента се намират в Тринидад и Тобаго. Маршрутът им се определя от теченията на вятъра.
"Децата си имат програми. Обикновено до обяд всички си стоят по лодките и учат, а след обяд ходят да карат сърфове, скачат във водата и така. Примерно във вторник се играе волейбол. В сряда ходят да играят домино. По-възрастните стоят и играят домино... има такива безплатни филми пускат в ресторанта с пица на половин цена.", продължава разказа си майката. Мира и Иво нямат идея кога ще приключи пътуването им. Сигурни са само, че ще е незабравимо.
Водещи
-
Костадинов: Възможно е да се стигне до замразяване на пенсиите и заплатите, както и до скок на данъците
„Няма такива лицемери като ПП-ДБ", смята той
22.10 | 21:00
-
"Топлофикация София" изтегля с месец ремонта за три блока в кв. "Дружба 2"
С промяната се цели ремонтът да приключи своевременно - преди началото на отоплителния сезон
22.10 | 20:45
-
Как да се предпазим от зли очи?
22.10 | 20:30
-
На нови четири отсечки ще се мери средна скорост
22.10 | 20:15
Най-четени
-
Терзиев: Още 30 декара от парка на Военната академия ще бъдат отворени за гражданите
Кметът на София благодари на генерал-майор Стойко Прокопиев и екипа на академията за...
22.10 | 11:00
-
Трагедията в Люляково: След тройното убийство обвиняемият е бил в покрайнините на селото
Обвинението няма да остане само за умишлено убийство, ще бъде допълнено, посочи окръжният...
22.10 | 12:45
-
Денков: Управлението е нестабилно, всеки опит за промяна може да доведе до срутване
На въпрос какво мисли за ротационното председателство на Народното събрание, Денков отговори:...
22.10 | 09:59
-
Костадинов: Обществото в България "агонизира", а децата "буквално се самоизбиват"
Престъпен манталитет
22.10 | 09:15