Държава под наем за 70 хил. долара на вечер 18.04 | 16:18
Лихтенщайн ще ви посрещне с ключ и фойерверки

Лихтенщайн измисли оригинален начин да се възползва от красотата си. Въпреки че миналата година отказа на рапъра Снуп Дог да наеме страната, за да заснеме клип, сега малката държава взе решение да стане достъпна за частни клиенти срещу цената от 70 000 долара на вечер, съобщи в. Guardian.
Така хората, които разполагат с много пари и които досега можеха да впечатлят приятели и клиенти, като наемаха луксозни яхти, вили или най-скъпите хотелски стаи, ще получат нова възможност да блеснат.
В цената влиза настаняване на 150 гости. Ако сте готови да похарчите и още, специално за вас може да бъде изработен личен герб. Важно е да знаете, че жителите в държавата ще си останат там.
При влизане в държавата ще получите символичен ключ, който ще ви бъде връчен на церемония в парламента.
По време на най-малко тридневния престой ще участвате в дегустация на вино, ще има фойерверки и специална разходка с карета. Ако си падате по съвременните зимни спортове пък, ще можете да карате ски, сноуборд или да се катерите.
Засега никой още не е наемал Лихтенщайн, въпреки че е имало запитване от двойка, на която е предстояла сватба.
Водещи
-
Вижте всички рeшения на МС от днес
Правителството одобри национална позиция за напредъка в изпълнението на препоръките от...
09.04 | 20:30
-
Истинско шоу на времето в четвъртък
Утре ни очакват силен вятър, гръмотевици, сняг, суграшица...
09.04 | 20:44
-
Оперират по спешност десетокласника, паднал от прозорец на столичната гимназия
Момчето е с тежки травма на гръбначния стълб, както и на двата крака
09.04 | 20:15
Най-четени
-
Парламентът ще промени съставите на постоянните комисии
Парламентът ще избере и секретари на Петдесет и първото Народно събрание. Предстои и първо...
09.04 | 09:30
-
ПП-ДБ иска: 6 месеца затваряне на заведения за пушене на всякакви цигари, включително електронни
Ето и основнатта част от предложението:
09.04 | 09:59
-
Бойко Борисов заяви, че ТОЛ системата е ефективен инструмент, който може да дисциплинира водачите
„Позицията на ГЕРБ е, че ТОЛ системата може да дисциплинира водачите - и скорост, и товари, и...
09.04 | 11:00