Невероятно! Жената, която не остарява 07.12 | 09:25
Може ли да повярвате, че е на 70

Може ли да повярвате, че тази жена е на 70 години?
Тя определено изглежда все едно току що е навършила 40. Невероятно е как изглежда кожата, косата, тялото й. Тя изглежда толкова млада, че хората я мислят за дъщеря на мъжа й, който е на 54 години. Но тя определено не се оплаква от това.
Мисис Ларкинс казва, че тайната на нейната красота и младост се дължи на веганска диета, съдържаща само органични зеленчуци, плодове, семена, ядки. Всички те са отглеждани в нейната собствена градина, която тя нарича "извор на младостта". Тя не докосва нищо, което е било готвено или подложено на топлинна обработка.
Друго странно нещо е, че тя събира дъждовна вода, не само за градината й, но и за пиене. Ларкинс не винаги обаче е водила толкова здравословен начин на живот. Тя е хапвала месо доста често, тъй като мъжът й имал фабрика за местни продукти. Тя обаче драстично решила да промени режима си на хранене.
За последните 27 години, в които живее така здравословно, тя пише две книги. Те се отнасят до здравословни начин на живот, който трябва да водим.
Съпругът й споделя, че му се иска да е последвал примера на съпругата си, тъй като сега той изглежда много по-възрастен. И не само. Докато той страда от диабет и високо кръвно налягане, на Ларкинс не й се налага да взима дори аспирин.
За 70-те си години, тя в повече от перфектно здраве, без никакви здравословни проблеми.
Водещи
-
Над 230 хил. пациенти вече имат достъп до протоколите си за скъпоструващи лекарствени продукти в Националната здравноинформационна система
Актуализацията на приложението от днес, 16.06.2025 г., може да бъде свалена за операционните...
16.06 | 14:59
-
Столична община обяви конкурс за нов Генерален план за организация на движението
Последният такъв план е от 2011 г., а срокът му на действие изтече през 2017 г., без да бъде...
16.06 | 14:45
-
Министерството на вътрешните работи ще проведе национално съвещание 2
На него ще присъстват политическото и професионалното ръководство, както и шефове на областни...
16.06 | 14:30
-
Черешите и ябълките със сериозен ценови скок
Цената на лимоните спада до 3,08 лева за килограм. Цената на черешите расте от 8 лева до 8,90...
16.06 | 14:00
Най-четени
-
Алгафари към Радев: Безсмислените туристически пътувания, на гърба на социално слабите, са разхищение
Кампанията си има цена азЬЦДФЖГХЙКП683241 ?.МНБЖЦЬ
16.06 | 12:15
-
Локализирано е замърсяване с дизелово гориво в морето край Бургас
Резултатите от проведените изпитвания са изпратени в Басейнова дирекция „Черноморски район“ за...
16.06 | 11:04
-
Като във филм за машина на времето се почувстваха шофьорите у нас
Разбира се, от музея се шегуват, че магистралата е просто естественият артефакт, който води до...
16.06 | 12:30
-
Част от лекарствата започнаха да пристигат при нас с нови, естествено по-високи цени
Какво предстои?
16.06 | 12:45