Само за жени! 30 неща, които трябва да направим преди 30 14.03 | 14:31
Изпълнили ли сте целия списък?

Казват, че годините между 20 и 30 са определящи за това какъв ще бъде животът ни.
Тази възраст е щура, но покрай грешките и приключенията, трябва да успеем и да съзреем. Има куп неща, които е добре всеки от нас да е направил, преди да навърши 30 години.
Популярната блогърка Мария Василева е съставила списък с 30 от тези неща, специално за рубриката "Мъжката и женската гледна точка" на Jenite.bg.
Ето какво включва интересната листа:
1. Преди да навърши 30, една жена трябва да се научи да се предизвиква. Да живее с и от адреналин. Да заобича риска. Иначе казано, да преодолее страховете си.
2. Да си намери хоби. Не само, че след тежък работен ден или седмица е хубаво човек да има нещо любимо за отмора, но и защото хобитата са супер тема за малки и големи разговори, срещат те с интересни хора. И те правят по-интересна.
3. Да се научи да танцува. В моето съзнание жените са (сме) извор на живот, на енергия, на страст, на любов... Не се сещам за по-добро изразно средство от танца.
4. Да тренира чувството си за хумор. Тук е важно да спомена, че хуморът е заразен. Ако имаш готини, весели приятели, чувството за хумор си идва естествено. Важно е да се тренира и самоиронията.
5. Да говори пред публика. Малко умения са по-важни от умението да говориш добре - спокойно и убедително. Ако не се чувстваш комфортно в тази роля, намери начин да го тренираш: курсове, книги, лекции. Цял живот ще ти се налага в различни ситуации да защитаваш мнението и интересите си. И трябва да го правиш добре.
Останалата част от списъка "30 преди 30" можете да прочетете в Jenite.bg.
Водещи
-
Желязков след неуспешния вот срещу кабинета му: Политиката не е сеене на омраза
Мястото на дебата е в парламентарната зала, подчерта премиерът
18.09 | 21:01
-
Зеленски: Украинските войски извършват контраофанзива срещу руските сили на източния фронт
Той не уточни кога е започнала операцията и определи боевете като тежки
18.09 | 20:45
-
Барбутов остава в ареста, пускат Петър Рафаилов под парична гаранция
Те обжалваха мерките „задържане под стража”
18.09 | 20:30
-
Пеевски след вота на недоверие: Това ще е резултатът 3 години и 4 месеца
Следва правителството да работи, парламентът да работи и да има държава, смята той
18.09 | 20:15
Най-четени
-
Василев след словесния сблъсък с Пеевски: Радваме се, че най-сетне се разходи по тротоарите на София
На въпрос докога ще продължи блокадата, той отговори, че за всички депутати е добре всеки ден...
18.09 | 10:30
-
Костадинов: МВР се появява по улиците само при протести или за да дебне шофьори
„Възраждане“ излезе с декларация от парламентарната трибуна във връзка със засиленото...
18.09 | 10:59
-
Български изселници в Турция: Отчаяни сме от партиите в България
Критики към политическия елит
18.09 | 10:15