Французойка предлага да кърми бебетата на гейове 07.08 | 08:58
29-годишната медицинска сестра иска 100 евро на ден

Французойка пусна обява в местен сайт, с която предлага да кърми със свое мляко бебета на хомосексуални двойки за 100 евро на ден, съобщава Reuters.
В обявата е написано: "Аз съм млада майка в отлично здравословно състояние и професионална медицинска сестра на 29 години. Давам под наем гърдите си за кърмене на кърмачета."
Офертата е адресирана към мъжки хомосексуални двойки, които от месец май вече легално могат да сключат граждански брак във Франция. В нея се гарантира, че могат да бъдат осигурени до 10
кърмения на ден. Жената, подала обявата, разполага със собствен транспорт и живее в крайградската зона на Париж, цитира БТА.
Александър Уг, директор на сайта е-loue, в който бе публикувана обявата, заяви, че се е свързал с жената и намеренията й са напълно сериозни. Той се е консултирал и по правната страна на въпроса. Услугата според него не противоречи на френските закони. В страната е забранено да се продава майчино мляко в наливно състояние, но не и кърменето.
Водещи
-
Пророкът на кризата от 2008 г. предсказа какво ни предстои сега
Според него нито един друг пазар в света не може да се похвали с такава концентрация на...
14.08 | 10:45
-
В процес на строителство са 1 520 къщи в околностите на София,
Типичната самостоятелна къща е с разгъната застроена площ от 370 кв.м., четири спални, три...
14.08 | 10:30
-
Без вода в Плевен: докога?
Вчера хората излязоха на протест и настояват проблемът да бъде решен.
14.08 | 10:15
Най-четени
-
Какво включва годишният профилактичен преглед при личния лекар? 2
Останалите изследвания, включени в обема на профилактичния преглед са в зависимост от...
14.08 | 09:30
-
Временна организация на движението по магистралите „Марица“ и „Хемус“
На 14, 15 и 18 август между 8 ч. и 16 ч. е необходимо шофьорите да се движат с повишено...
14.08 | 09:45