Родителите на починалия Павел скочиха срещу директора на болницата 10.02 | 20:07
Бащата пита трябва ли да учат медицина, че да разберат причината за смъртта на детето

Родителите на 3-месечния Павел, който почина от вирусна инфекция, скочиха срещу проф. Петрана Чакърова, директор на болницата "Проф. д-р Стоян Киркович".
Чакърова обясни, че детето е починало вследствие на скорострелен вирус, а не на ваксина и посочи, че не е имало никакви реакции и симптоми 24 часа след поставяне на ваксината.
"Имате ли съвест, бе, имайте човещина", призова баща по време на предаването "Часът на Милен Цветков" и нападна лекарката: "Млъкни, като не знаеш нищо. Защо се обаждаш да коментираш?!"
Лекарката нападна майката на детето, като посочи, че тя не се е събудила, когато бебето ѝ е започнало да се задушава, пък е отгледала две деца.
Бащата на починалия Павел защити жена си.
"До 21:30 часа си играхме с детето ни, а на сутринта беше синьо", сподели той и посочи, че едва ли не родителите трябва да учат медицина, за разберат причината за смъртта на детето им.
Що се отнася до изписаните от личния лекар на детето капки и дали те са подходящи за деца под годинка, професорката заяви, че този въпрос е за джипито.
Водещи
-
В момента над 20 строителни екипа извършват текущи ремонти в различни райони на територията на София
Продължава работата и по текущия ремонт на бул.“Евлоги и Христо Георгиеви“ от бул.“Драган...
24.07 | 17:59
-
ВКС прекрати делото срещу бившия шеф на разузнаването Кирчо Киров
Експертиза установи, че Киров не може да участва в процеса поради здравословни причини
24.07 | 17:18
-
С 31 гласа "за" и 13 "против" Столичният общински съвет прие доклада за довършването на бул. "Тодор Каблешков"
По-рано днес главният архитект на София Богдана Панайотова даде брифинг пред журналисти, на...
24.07 | 16:30
-
Историческо слънчево затъмнение ще потопи в мрак три континента на 2 август 2027 г.
Гибралтар също ще бъде предпочитана локация, макар и за по-кратко време.
24.07 | 16:45
Най-четени
-
Атанас Запрянов: 11 000 лева струва един час гасене на пожар с хеликоптер
„Борбата с огнената стихия изисква изключителна организация и ресурси – един час с въздушна...
24.07 | 13:59
-
Последната цифра от годината ви на раждане има своето скрито значение 2
Според китайския календар последната цифра от годината ви на раждане е свързана с един от...
24.07 | 15:00
-
Румен Радев връща за ново обсъждане в Народното събрание разпоредби от Закона за изменение и допълнение на Закона за здравното осигуряване
В мотивите си държавният глава заявява, че подкрепя законови мерки, целящи най-ефективното...
24.07 | 11:15
-
Народното събрание прие на второ четене промените в Закона за движение по пътищата
„Надявам се времето да покаже, че сме направили стъпка в правилната посока”, заяви той.
24.07 | 13:45