Отложиха прочутия карнавал в Рио де Жанейро заради пандемията 25.09 | 17:30
За първи път от век насам се налага тази мярка

Прочутият карнавал в Рио де Жанейро няма да се състои през февруари 2021 г., съобщава Франс 24. Световното улично празненство стана последното обществено събитие, което се налага да бъде отложено поради пандемията от COVID-19.
Карнавалът ще бъде отложен за първи път от 100 години насам. Организаторите са съобщили, че непредсказуемостта на вируса, както и липсата на ваксини срещу него правят невъзможно безопастното провеждане на карнавала.
Водещи
-
Президентът: Държавата е безпомощна срещу покачването на цените
"Дори "Политико" днес описва механизмите, с които кабинетът понижава изкуствено инфлацията,...
20.06 | 20:16
-
На осмия ден от войната Иран изстреля нова серия ракети срещу Израел
„Виждате кадри от небето над окупираните територии при пристигането на иранските ракети“, каза...
20.06 | 17:59
-
От днес се възобновява движението в локалното платно на бул. „Цариградско шосе“ при Окръжна болница в София 2
По думите на Найденов, ремонтните дейности са извършени за под два месеца.
20.06 | 17:20
-
България е на второ място в ЕС по качество на водите за къпане за сезон 2024 г.,
Според доклада 97,9% от изследваните водоеми в страната са с "отлично" качество – резултат,...
20.06 | 16:59
Най-четени
-
Даниел Митов обяви какъв е планът на МВР за въвеждането на еврото у нас по време на Национална дискусия
Той включва съвкупност от дейности за защита на финансовата система и обществото в периода на...
20.06 | 10:45
-
Левон Хампарцумян: Предлагам като свърши тази история с еврото, данъчните да започнат да си гледат работата
Пазарът се саморегулира
20.06 | 11:30
-
Само за периода 29 май до 01 юни 2025 г. КЗП е извършила над 500 броя инспекции на територията на страната в различни обекти
Министър Дилов: Осъществяваме превантивен контрол на търговски обекти по отношение...
20.06 | 15:15
-
НАП съобщиха, че само за периода между 3-17 юни някои стоки, например млечните продукти, са поскъпнали с между 5 и 25%. 2
Цената в магазина зависи и от качество и други фактори.
20.06 | 11:00