Спипаха българин, занимавал се с трафик на бебета в Гърция 06.02 | 19:50
Мъжът е действал в Лариса, където бе открита малката Мария
Гръцката полиция арестува 48-годишен българин в гръцкия град Лариса, съобщи Greek Reporter. Мъжът е задържан заради трафик на бебета.
Българските власти са издали европейска заповед за ареста му. Във вторник заподозреният е идентифициран от гръцката полиция в региона Тирнавос в Лариса. Задържан е на следващата сутрин.
Миналата седмица, гръцката полиция арестува петима българи и двама гърци в мащабна операция, насочена срещу трафика на бебета. Оказа се, че единият от двамата арестувани гърци е известен адвокат.
Полицейските служители проникнали в престъпната група, представяйки се за клиенти, които искат да вземат бебе, родено преди 10 дни на град Волос. Полицията установила контакт с членовете на групата, след което арестували заподозрените.
Лариса е мястото, където преди няколко месеца откриха малката Мария, станала известна като "русия ангел".
Водещи
-
Какво се случва с тялото ни, ако ядем по 30 гр. ядки на ден
Причини, поради които гастроентеролог, обучен в Харвард, препоръчва консумацията на 30 грама...
15.12 | 11:15
-
Близо 70% от стоките в китайските платформи не отговарят на стандартите
Край на "вратичката" за евтин внос
15.12 | 11:00
-
ГЕРБ-СДС на консултации при президента: В следващите часове ще внесем удължителен бюджет
Заместник-председателят на парламентарната група Деница Сачева беше единственият представител...
15.12 | 10:45
-
Правителството в оставка се събира в понеделник, ще гласува по 52 точки
Дневният ред включва 52 точки.
15.12 | 10:30
Най-четени
-
Бившият номер 19 в света прекрати кариерата си през 2021 година и веднага след това започна да се занимава с треньорство.
"Ще бъде голяма изненада да има кабинет в този парламент."
15.12 | 10:15
-
Слънчев понеделник, сутринта - мъгли
Максималните температури ще са между 7° и 12°, в София – около 8°
15.12 | 08:01