Анди Мъри напусна турнира в Лондон заради контузия 22.11 | 21:11
Шотландският тенисист сподели, че е изпитвал проблеми още преди началото на надпреварата, но важността на турнира го е мотивирала да стартира участие в него

Световният номер 3 Анди Мъри официално прекрати участието си на турнира на осемте най-добри в Лондон, след като още вчера шотландецът призна, че е играл с болки в слабините срещу испанеца Давид Ферер. Среща, която Мъри загуби в два последователни сета.
Пред репортерите Мъри довери, че е изпитвал проблеми още преди началото на надпреварата, но важността на турнира го е мотивирала да стартира участие в него. Имайки предвид обаче, че състоянието на Мъри не се подобри по време на двубоя с Ферер, световният номер 3 взе решение да се оттегли.
"Не разполагах с достатъчно време, за да се възстановя", довери Мъри на днешната си пресконференция пред медиите.
Мястото на шотландеца в Лондон ще бъде заето от сърбина Янко Типсаревич, който утре вечер ще дебютира в двубой с Томаш Бердих от група А. Два дни по-късно предстои и своеобразното сръбско дерби, което ще изправи Типсаревич срещу световния номер 1 Новак Джокович.
Водещи
-
Фирмите продават "овче" сирене с над 60% краве мляко
Решението на КЗК може да бъде обжалвано пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.
23.04 | 10:59
-
Множество световни лидери обявиха, че ще пътуват до Рим за погребението на папа Франциск
Президентът на Полша Анджей Дуда, който обяви ден на национален траур за събота (26 април), ще...
23.04 | 10:45
-
За нормален живот човек се нуждае от близо 2000 лева месечно
Български парадокс: По-бедни, но с по-скъпи стоки
23.04 | 10:30
-
Българска делегация, водена от Росен Желязков, ще бъде на погребението на папа Франциск
В делегацията ще участват още вицепремиерите Атанас Зафиров и Гроздан Караджов.
23.04 | 10:15
Най-четени
-
Днес празнуваме Светла сряда с обичаи за дъжд и защита от болести
Ладино хоро - магия в движение
23.04 | 09:15
-
От началото на следващата седмица спират парното отопление в Перник
Документите се приемат в един от клиентските центрове на дружеството.
23.04 | 09:59
-
На 23 април имен ден празнуват всички, които носят името Александър,
Александра е едно от имената на гръцката богиня Хера
23.04 | 09:45