Без спорт у нас поне до 13 май 11.04 | 14:45
Красен Кралев удължи забраната за спортни мероприятия до края на извънредното положение
Със заповед № РД-09-327/11.04.2020 министърът на младежта и спорта Красен Кралев удължи срока на забрана за провеждане на спортни мероприятия до 13.05.2020 г.
Във връзка с усложняващата се епидемична обстановка, свързана с разпространението на коронавирус COVID-19 на територията на Република България се преустановява до 13.05.2020 г. провеждането на всякакъв вид масови мероприятия, включително спортни, културно-развлекателни и научни (кина, театри, концерти, музеи, конференции, симпозиуми, спортни и СПА центрове, фитнес-зали и други).
Преустановени са и всякакви групови форми на дейност и работа с деца и ученици, извън системата на предучилищното и училищното образование, които се организират и провеждат от физически и юридически лица, независимо от правно-организационната им форма.
Заповедта на министър Красен Кралев е издадена във връзка със Заповед № РД-01-195/10.04.2020 г. на министъра на здравеопазването и ще бъде съобщена на всички лицензирани спортни организации и техните членове.
Водещи
-
Боряна Димитрова: Тревожна е и политическата, и електоралната картина
Социологът посочи, че на този етап не се вижда някоя от партиите да направи такъв пробив, че...
18.01 | 18:00
-
Дарете събраните си стотинки в помощ на бездомни животни в Бургас
Приютът ANIMAL SOS-BURGAS провежда кампания „Стотинки за живот“
18.01 | 17:17
Най-четени
-
Боряна Димитрова: Тревожна е и политическата, и електоралната картина
Социологът посочи, че на този етап не се вижда някоя от партиите да направи такъв пробив, че...
18.01 | 18:00
-
Рая Назарян: Изборът на служебен премиер трябва е максимално отдалечен от политическия процес
"ГЕРБ са печелили избори и с хартия, и с машина. Ние търсим гаранция за честността на вота"
18.01 | 16:00
-
Владислав Горанов: Още преди изборите държавата остава без бюджет
По думите му ГЕРБ са „най-научени на съюзи“ - "и от страната на булката, и от страната на...
18.01 | 14:00
-
След 25 г. преговори: ЕС подписа търговско споразумение с Меркосур
Ако бъде напълно приложено, споразумението ще създаде една от най-големите зони за свободна...
18.01 | 13:20