България падна с една позиция в ранглистата на ФИФА 12.03 | 13:36
Лидер остава Световният шампион Германия

Националният футболен отбор на България падна с едно място надолу в класацията на ФИФА за месец март и вече заема 71-вата позиция с 501 точки. Точно пред нас, със само пет точки преднина е съперникът ни към Евро2016 Норвегия.
Отборът на Италия се завърна в Топ 10, измествайки Испания от тази позиция. Лидер продължава да е Германия, следван от Аржентина и Колумбия, а челната десетка допълват Белгия, Холандия, Бразилия, Португалия, Франция, Уругвай и Италия.
Интересно е не спиращото спадане в класацията за отбора на Англия, които през месец февруари заемаха 15-тата позиция, а от този месец са 17-ти.
Останалите съперници на отбора на Ивайло Петев в квалификационната група за Еврпейското първенство през следващото лято Хърватия, Азербейджан и Малта са съответно 19-ти, 139-ти и 145-ти.
Водещи
-
Слънчево и топло за празничния ден
Максималните температури ще бъдат между 15° и 20°, в София – около 17°
13.04 | 09:15
-
Празнуваме Цветница
Вижте какви са обичаите и поверията, а също - какво не се прави на този ден
13.04 | 09:00
-
Радев: Доставката на F-16 е само началото на ангажиментa към изграждането на реални отбранителни способности
Той проведе среща със зам.-помощник секретаря по отбраната за Европа в Департамента по...
12.04 | 18:00
Най-четени
-
Празнуваме Цветница
Вижте какви са обичаите и поверията, а също - какво не се прави на този ден
13.04 | 09:00
-
Слънчево и топло за празничния ден
Максималните температури ще бъдат между 15° и 20°, в София – около 17°
13.04 | 09:15
-
Лазаровден е! Какво повелява традицията, а какво е забранено?
Вижте какви са и поверията за този ден
12.04 | 09:00