Ивайло Петев имал оферти от няколко държави 09.10 | 18:40
Отбори от Кипър, Австрия и Полша искали специалиста

Ивайло Петев е имал предложения от няколко държави, преди да се стигне до вчерашния инцидент с него на ст. "Георги Аспарухов".
Това разкри мениджърът Венцислав Митов, който днес бе до него по време на пресконференцията му в столичен хотел.
Както е известно, Петев взе решение да напусне Левски, след като бе буквално атакуван от ултраси на "сините" по време на представянето си. Венцислав Митов пък разкри, че специалистът е имал оферти от Кипър, Австрия и Полша.
"От разговорите, които имахме с ръководството на Левски, се разбрахме, че те искат да се направи нещо добро. Нито аз съм го предлагал, нито Ивайло се е предлагал. Както вчера Тодор Батков каза, от него е дошла идеята, а след това решението им е единодушно на цялото ракъводство. Ние не сме причината за уволнението на Славиша Йоканович", сподели мениджърът на треньора.
"Преговарях с отбор от Кипър, от първа лига на Австрия и от първа лига на Полша. Но самият Ивайло Петев си избра да продължи в Левски, а предложеният договор- не като финанси, а като перспектива, му хареса- дългосрочен модел за работа. Той реши, че е по-добре в Левски и поради тази причина прекъснахме серията преговори с чуждестранните отбори", добави Митов.
Водещи
-
Всяка година държавата предоставя еднократна помощ от 300 лв. за родители на ученици от 1. до 4. клас и на осмокласниците
Сумата се разделя на две - за двата срока.
01.09 | 17:40
-
Най-добрият ни български тенисист Григор Димитров се прибра изненадващо в Хасково
Той се завърна в родния си град и зарадва малките тенис таланти.
01.09 | 17:20
-
Лекарите не препоръчват транспортиране на пострадалите в катастрофата край Монтана
При необходимост и в случай че състоянието на пациентите позволява те да бъдат транспортирани...
01.09 | 16:59
-
Ще настъпят промени в съдържанието на учебниците, които се използват в училищата
За някои класове се очаква това да се случи още през следващата учебна година.
01.09 | 16:45
Най-четени
-
Венета Райкова е новият автор и водещ на обичаното токшоу „Преди обед“
Със своята харизма, богат журналистически опит и признат литературен талант
01.09 | 10:45
-
Филип Буков явно не може дълго без гадже
Колкото и актьорът да обяснява, че ще си даде почивка от сериозни връзки, това хич не е така.
01.09 | 11:59
-
Военнослужещи от сухопътните войски и хеликоптер „Кугър” се включиха в битката с пожара в Рила
По думите му достигането до огъня е много трудно, тъй като пламъците са на много голяма...
01.09 | 10:30
-
Голям пожар в Белослав, горят къщи
Огънят е предизвикан от горене на кабели за извличане на цветен метал.
01.09 | 16:15