Президентът на Стяуа не брои Лудогорец за живи 10.08 | 18:32
Легендата Хелмут Дукадам смята, че Стяуа е твърд фаворит

Президентът на Стяуа и легенда на клуба Хелмут Дукадам смята, че отборът му е фаворит в мачовете с българсия шампион Лудогорец в плейофите за влизане в групите Шампионската лига.
Първият мач е на стадион "Генча" в Букурещ на 19/20 август, а реваншът е седмица по-късно на Националния стадион "Васил Левски" в София.
"Лудогорец не е кой знае какъв отбор. Смятам, че са на нивото на Малмьо. Естествено със сигурност най-благоприятен вариант в жребия беше Слован Братислава. Все пак съперникът е нормален като за плейоф на Шампионската лига. Стяуа си остава по-качествен отбор", отсече легендарният вратар.
"Те се представиха добре в Европа през миналия сезон, но аз съм убеден, че румънският футбол е по-силен от българския. Не виждам никакъв проблем да елиминираме Лудогорец", продължи в същия дух Дукадам.
Бившият страж на Стяуа е известен с прякора "Героят от Севиля", след като през 1986 година в испанския град той спаси четири дузпи на финала срещу Барселона и помогна на Стяуа да спечели купата на европейските шампиони.
Той смята, че предимство за Стяуа ще бъде и това, че реваншът ще се играе в София, а не в Разград.
"Друго малко предимство е фактът, че вторият мач ще се играе на неутрален терен. Сигурен съм, че в София ще дойдат много фенове на Стяуа и дори е напълно възможно нашите привърженици да бъдат повече на трибуните. С оглед на всички фактори, ако не е успеем да влезем в групите на Шампионската лига, ще бъде срамно", каза още Дукадам.
Водещи
-
482 000 са диабетиците в България
Стрес, нездравословно хранене, малко сън и липса на физическа активност водят до затлъстяване,...
14.10 | 17:59
-
Министър Пешев награди с парична премия Карлос Насар
„С невероятния си талант, силен спортен дух и постоянство ти доказа, че мястото на българските...
14.10 | 17:45
-
Кремъл приветства желанието на Тръмп за мир в Украйна
Москва даде да се разбере, че ще сметне подобна доставка за опасна ескалация на войната
14.10 | 17:30
-
Нешка Робева разкри заветите на Ванга от Рупите
Тя сподели, че за нея леля Ванга винаги е била учител на световно, вселенско ниво
14.10 | 16:59
Най-четени
-
Полицаи крият камера за скорост зад кофи за боклук
Това е поредният пример за "креативен" подход от страна на униформените в региона, след като...
14.10 | 14:45
-
Над 360 000 българи работят и след пенсия за 16 лева отгоре
Средното увеличение на месечната пенсия в резултат на допълнителния стаж е 16,36 лева
14.10 | 10:30
-
6 държави, в които бензинът е по-евтин от водата
. В същото време литър бутилирана вода се търгува за около 0,60 долара заради срив в...
14.10 | 10:45
-
Нешка Робева разкри заветите на Ванга от Рупите
Тя сподели, че за нея леля Ванга винаги е била учител на световно, вселенско ниво
14.10 | 16:59