Равносметката на Бербатов за играта му през сезона 18.05 | 16:10
Българският нападател пасна като дялан камък в схемата на Монако
![Равносметката на Бербатов за играта му през сезона](http://inews.bg/pictures/1282047_1004.jpg)
Тази зима името на Димитър Бербатов отново бе замесено в трансферна сага, завършила в последния възможен момент, като най-добрият български футболист в последното десетилетие реши да продължи кариерара си в Монако.
Атмосферата в Княжеството пасна чудесно на 33-годишния благоевградчанин и той започна да се отплаща за доверието на новите си работодатели с важни голове в първенството и за Купата на Франция.
Снощи Димитър Бербатов изигра последния си мач за Монако през сезон 2013/14, в който монегаските завършиха на второ място в Лига 1, с което си осигуриха директно класиране за групите на Шампионската лига.
Българският таран, който наскоро обвърза бъдещето си с френския клуб за още една година, използва личния си профил в социалната мрежа Фейсбук, за да направи равносметка за представянето си с екипа на Монако. Бербатов пусна снимка с наградата, присъдена му за футболист №1 на април в Лига 1, под която написа:
"С наградата за играч на месец април, класиране с Монако за Шампионска лига, и още една година за мен, на това прекрасно място, да, сезона наистина завърши добре..:)))".
Бербатов има от какво да е доволен, след като завърши кампанията 9 гола във всички турнири (6 в Лига 1 и 3 за Купата на Франция), имайки предвид, че таранът дойде в Монако през зимата и игра само половин сезон.
Водещи
-
На 11 февруари 2025 година православната църква отбелязва паметта на Свети свещеномъченик Власий
Честит имен ден
11.02 | 08:08
-
Кирил Петков: Ще следим всяка позиция в регулаторите
Лидерът на "Продължаваме промяната" изрази притеснение, че управляващата коалиция вече е...
10.02 | 18:00
-
„Ергенът“ за пореден път доказа, че е истински феномен в родния телевизионен ефир
Стартът на приключението за Виктор Русинов и Мартин Николов, както и техните индивидуални...
10.02 | 17:40
Най-четени
-
На 11 февруари 2025 година православната църква отбелязва паметта на Свети свещеномъченик Власий
Честит имен ден
11.02 | 08:08
-
Козлодуй и Криводол първи минаха на евро
11.02 | 08:13
-
Хепатолог отсече: Медът е 80% захар - по-вкусен е, отколкото полезен
Също така според Вялов медът съдържа органични киселини, които биха могли да бъдат полезни за...
10.02 | 13:15