Скандал! Треньорът на ПАОК прави сечено на Бербо 07.10 | 10:49
Игор Тудор не харесва Митко, а заплатата на нападателя е обвързана с игрово време и голове
Димитър Бербатов бе посрещнат като древногръцки бог в Солун, след като се нави да парафира договор с ПАОК. Случи се немислимото – фенове, не само на "черно-белите", да се изказват ласкво за него и да го карат да се чувства специален.
Както обикновено обаче – и тази приказка си има край. Митко е обичан от цял Солун (с изключение на феновете на "Арис" и "Ираклис"), но е недолюбван от не кого да е. Става дума за треньора на ПАОК – Игор Тудор. Големият хърватски играч от близкото минало е известен с чепатия си характер.
Inews.bg дори се опита да се свърже с него за интервю, но ударихме на камък. Оказа се, че Тудор говори само пред клубната телевизия и след мачове. Когато нарочи някого пък – става страшно. Явно наш Бербо му е трън в очите, защото двамата не могат да мелят брашно в една мелница.
Досега гръцките медии се правят на слепи за търканията между двамата, но това няма как да продължава дълго време. Благоевградчанинът отдавна е в добра форма и кондиция за игра, но Игор Тудор се е запънал като магаре на мост. Наставникът не включва българската звезда в титулярния състав и му дава едва по 20-30 минути време на терена. Изключение бе единствено мачът в Лига Европа срещу Борусия (Дортмунд). Защо Тудор играе сечено на нападателя – не е ясно.
Лошото отношение на треньора хич не се харесва на Бербатов, който също е прочут освен с магичните си отигравания и с кибритлийския си македонски нрав. Въпрос на време е искрата да пламне. Макар че Бербо получава малко игрово време – в него той не спира да ръкомаха и да се кара на съотборниците си. Това му е запазена марка, но никога не го е правил още в първите си срещи в нов отбор. Нещо, което издава нервност.
По-неприятното за Митко е, че в договора му са залегнали клаузи, които обвързват парите, които ще взима с изиграни минути, голове и т. н. А сезонът си тече. ПАОК вече се отдалечи на 8 точки от първото място и фанатичните ултраси на тима недоволстват. Във форумите се чуват и първите негативни коментари за изявите на Бербатов. Те очакваха от него чудеса, а той дори не почва като титуляр.
Дали Бербо и Игор Тудор ще намерят начин да се разберат и да работят заедно за добруването на ПАОК – ще видим скоро. Много е вероятно обаче инатът на хърватина да го гилотинира. Особено, ако собственикът на "черно-белите" от Солун Иван Савидис бъде осведомен за случващото се и се намеси в тлеещия скандал.
Водещи
-
Столична община: Не очакваме проблеми със снегопочистването в София
Относно голямата обществена поръчка за отпадъците в София, Надежда Бобчева каза, че днес вече...
21.11 | 18:00
-
Служител на НОИ: Няма да има пенсии, ако спрем да работим
Те искат 20% увеличение на фонда за възнаграждения вместо предвидените 5%
21.11 | 17:20
-
Защо конфликтът може да бъде най-здравословното нещо за вашата връзка
Те вече не се опитвали да се „поправят“ един друг, нито да се обвиняват или патологизират....
21.11 | 16:45
-
Служители на НОИ излизат на протест
Малко по-късно протести ще има и в други градове на страната.
21.11 | 16:30
Най-четени
-
Адвокат: Задължително обжалвайте, ако получите фиш за превишена скорост
Новата система за контрол на средната скорост обещава повече безопасност по пътищата, но...
21.11 | 15:30
-
Добра новина за собственици на апартаменти в Елените
Премахват се покрития върху реката, не жилищни сгради
21.11 | 10:44
-
Поверия и обичаи за Деня на християнското семейство
Препоръчва се вярващите да се изповядат предния ден
21.11 | 11:45
-
Ваня Григорова: Цените в София скачат, а паркингите още ги няма
Пари има, но решения няма
21.11 | 12:15