Сър Алекс определи Роналдо за по-добър от Меси 27.04 | 17:29
Мениджърът на Юнайтед смята, че бившият му футболист превъзхожда своя съперник

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън определи звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо като по-добър от нападателя на Барселона Лионел Меси. Двата тима ще се срещнат за трети път в четирилогията "Ел Класико" тази година, като този път ще се борят за място на финала в Шампионска лига.
Преди първата среща от полуфиналите, която ще се изиграе в Барселона в сряда, шотландецът определи своя бивш играч като най-добрият в света.
"Имах Роналдо тук като свой играч и мисля, че той е най-добрият в света. Той може да играе добре и с двата крака, има умения, сила и смелост, и също така играе добре с глава. Меси също е страхотен играч. Трудно е да избереш между някого от двамата, това е хвърляне на монета," заяви Фъргюсън.
Факт е, че имах Роналдо толкова дълго и го познавам добре. Виждах как беше решен в тренировките да стане най-добрият играч в света и това може да влияе много на моето виждане спрямо него като човек и като играч. Но вие виждате, че Меси е също страхотен играч. Той обича да играе футбол", продължи Фърги.
"Той е смел като лъв, защото винаги ще вземе топката във всяка ситуация. Те са различен тип играчи, но няма съмнение, че и двамата предоставят страхотен краен продукт," добави още шотландецът.
Водещи
-
Нова система от награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци
Въвежда се точкова система за унищожение на врага
01.05 | 18:00
-
След хаоса с тока Живия Нострадамус предрече ще по-големи катаклизми
Това беше само репетици, твърди предсказателят
01.05 | 17:40
-
Сини флагове за 25 плажа и 5 пристанища у нас
Ето кои са най-чистите райски кътчета на морето
01.05 | 17:20
Най-четени
-
18-годишната Магдалена от Хасково е удушена с примка, тялото ѝ - открито в бидон
17-годишен е с повдигнато обвинение и е направил пълни самопризнания, съобщиха още от...
01.05 | 16:00
-
Тодор Капитанов: Законодателството у нас не позволява общонационална стачка
Всеки трябва да се бори със зъби и нокти за своето оцеляване и достойното си възнаграждение,...
01.05 | 12:00
-
България и още 15 страни в ЕС искат бюджетни дерогации заради военни разходи
Така за 4 години ще могат да използват 1,5% от Брутния си вътрешен продукт за военни разходи
01.05 | 12:20
-
Григор Димитров пропусна 3 мачбола и отпадна от "Мастърс"-а в Мадрид
Гришо загуби от канадеца Габриел Диало
01.05 | 13:20