Филаделфия с клубен анти-рекорд 18.03 | 10:28
Индиана остава начело на Изток

Индиана победи Филаделфия с 99:90 и нанесе 21-а поредна загуба на своя противник в НБА. Най-резултатен за победителите бе Ланс Стивънсън, който отбеляза 25 точки. 24 добави Пол Джордж, а Дейвид Уест завърши с 12 борби.
Така Индиана остава лидери в Източната дивизия и малко преди края на редовния сезон, докато за Филаделфия загубата бе рекордна, с която те изравниха шестата най-лоша серия в историята на НБА. Анти-рекордът принадлежи на Кливланд, който загуби 26 поредни мача по време на сезон 2010/2011.
Иначе за Сиксърс се отличи Тадеус Йънг, който отбеляза 23 точки, но това не помогна за измиването на историческия срам.
Кевин Дюрант записа "дабъл-дабъл" при победата на Оклахома Сити с 97:85 над Чикаго в друга среща от програмата на НБА тази нощ. Той реализира 35 точки и спечели 12 борби, докато Ръсъл Уестбруук се отличи със 17 пункта след почивния ден, който получи в неделя.
Терънс Джоунс изведе Хюстън до първа победа в последните четири мача в НБА, след като отбеляза 30 точки срещу Юта. Рокетс спечелиха с категоричното 124:86, като това беше първият им мач през сезона в отсъствието на контузената в глезена звезда Дуайт Хауърд.
Водещи
-
България е на финалната права по пътя към въвеждането на еврото като официална валута от 1 януари 2026 г.
"Целта е до 1 януари 2026 г. всички системи да бъдат изцяло готови, за да гарантираме...
16.09 | 12:45
-
Заради съмнениe за извършено престъпление: Сметната палата дава МБАЛ „Лозенец“ на прокурор
Одитът обхваща времето на управление на предишното ръководство на болницата, популярна като...
16.09 | 12:45
-
Осем населени места в община Елена са на строг воден режим
Вода до домовете им достига само два дни в седмицата за по един час
16.09 | 12:15
-
Мъжът, заснел мечката в Ловеч: Кучетата я подгониха
Три полицейски патрула се включили в издирването на хищника. За щастие той не е бил агресивен....
16.09 | 11:45
Най-четени
-
Днес България се сбогува с един от най-известните духовници в страната - отец Иван от Нови хан,
Отец Иван ще бъде погребан в родното си село Благово.
16.09 | 09:30
-
Желязков свиква първо заседание на Националния борд по водите в изпълнение на решението на Народното събрание
Целта на Националния борд по водите е да координира действията за преодоляване на водната...
16.09 | 09:45
-
Малък циклон ще се придвижи в източна посока, ще премине през Черно море и ще донесе така необходимите валежи
След дъжда - хубаво време
16.09 | 09:45
-
Депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев отправи остри критики към Делян Пеевски
Критики към стила на управление
16.09 | 10:45