Шампионът Гришо: Мечтата ми се сбъдна 20.10 | 18:47
Димитров трудно намираше думи, за да опише щастието си от успеха
Григор Димитров трудно намираше думи, за да изрази огромното си щастие от постигната историческа първа титла от турнир на АТР - този в Стокхолм след обрат 2:6, 6:3, 6:4 над третия в световната ранглиста Давид Ферер.
Гришо най-накрая осъществи мечтата си и спечели един от престижните турнири в тенис календара, като в същото време отговори подобаващо на критиците си, според които не разгръща потенциала си.
"Аз съм просто изключително щастлив. Благодаря на Ферер за страхотния мач, винаги е страхотно да играя срещу него.
Мечтата ми се сбъдна, трябва да благодаря на толкова много хора в момента, надявам се да не пропусна някого.
Особено много дължа на треньора си Роджър Рашийд", каза Гришо, който веднага след края на срещата отиде първо да поздрави наставника си с топла прегръдка.
"Радвам се, че точно на този специален корт в този специален турнир постигнах първия си успех.
Много хора ми помагаха постоянно, за да стигна дотук, трябва да благодаря и на феновете за прекрасната атмосфера. Надявам се догодина отново да дойда да играя в турнира", каза накрая Димитров.
Водещи
-
Слави Василев: Скокът на Радев променя коренно политическата картина в България
Анализаторът предпочeте да не коментира кои политически формации ще бъдат най-недоволни от...
20.01 | 21:00
-
Цветан Цветанов: Радев ще привлече избиратели от всички партии
Най-големият грях на Борисов е, че предаде ГЕРБ, заяви бившият втори в партията
20.01 | 20:45
-
Антон Кутев: Безспорно Радев ще участва в изборите под някаква форма
Кои ще са личностите в партийните редици е въпрос, който все още има много неизвестни
20.01 | 20:15
Най-четени
-
НСО обяви старта на нова процедура за назначаване на 20 служители на длъжност „младши сътрудник – охранител“
Кандидатите могат да подават документи от днес, 20 януари, до 9 март 2026 година включително.
20.01 | 11:00
-
Западните медии за Радев: Започва битката за бъдещето на България
Подалият оставка президент обединявава достойните, вдъхновените и непоколебимите
20.01 | 15:00
-
Асен Василев пита Радев троянски кон на Кремъл ли е?
Бившият финансов министър иска ясни отговори от президента и за геополитиката, и за машините,...
20.01 | 16:00
-
Първан Симеонов: Между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон, това ми се струва следващото възможно мнозинство
По думите му от година насам между ПП-ДБ и Президентството има вежлив тон.
20.01 | 09:30