"Герена" готов да приеме мачове през пролетния полусезон 05.03 | 19:39
От ръководството на Левски се постараха да спретнат съоръжението преди инспекцията на Общинска комисия

Стадион "Георги Аспарухов" е напълно готов за двубоите от пролетния полусезон на първенството на "А" група.
Очаква се утре Общинска комисия за проверка и контрол по спазването на инженерните и техническите изисквания към спортните обекти по отношение на тяхната сигурност да извърши проверка на съоръжението и да даде разрешение на него да се провеждат футболни срещи през пролетта.
От ръководството на "сините" нямат никакви притеснения, че са покрили всички изисквания на Община София и няма да имат проблеми да домакинстват у дома си, въпреки че Сектор "А" липсва.
Вижте последните снимки на "Герена" в Sporta.bg
Ако случайно "Георги Аспарухов" не премине проверката на Общинска комисия, "сините" ще играят мачовете си от пролетния полусезон на Националния стадион "Васил Левски".
Иначе на 9-ти март Левски гостува на стадион "Христо Ботев" в Пловдив на местния Ботев в мача от 17-ия кръг на първенството, който се очаква с огромен интерес.
26-кратните шампиони вечер организираха специална екскурзия за феновете, които желаят да ги подкрепят на живо от трибуните под тепетата.
Очаква се около 3000 привърженици от София да викат мощно в подкрепа на "сините".
Водещи
-
Съпругата на Коцев: Не ми дадоха да се свържа с адвокат
Преживях няколко шока, разказа Камелия Коцева
14.07 | 14:10
-
От МВР обясниха защо са арестували вицепрезидента на КНСБ
АМ "Тракия" се води високоскоростен път и по никой закон у нас не се допуска тя да бъде...
14.07 | 14:00
-
Пламен Димитров за ареста на протеста на "Тракия": Необосновано полицейско насилие
Tой обяви, че е имал няколко разговора с министъра на вътрешните работи Даниел Митов
14.07 | 13:50
-
Горят къщи при голям пожар във вилна зона край Бургас
Започнала е евакуация на живеещите
14.07 | 13:40
Най-четени
-
Надежда Йорданова: Подготвяме вот на недоверие през септември
Йорданова изрази мнение предстоят ли нови избори в страната.
14.07 | 09:59
-
Тежка година за българското овощарство – след катастрофалните загуби при черешите, сега и реколтата от праскови
Последният удар идва от бурята в Сливенско, придружена с ветрове със скорост до 100 км/ч,...
14.07 | 10:59