Феновете на Левски заформиха ново меле в провинцията 20.04 | 19:40
Ултраси на "сините" се сбиха с жители на с. Български извор

Привържениците на Левски заформиха поредно меле в провинцията, прибирайки се от гостуване на любимия тим.
Днес "сините" постигнаха важен успех с 2:1 при визитата на Литекс в Ловеч, но навръщане "сините" ултраси отново показаха рогата си.
Преди минути стана ясно, че ултраси на Левски са заформили истински въргал с жители на с. Български извор, като се е стигнало дори до употребата на подръчни материали като лопати и кирки от страна на местните.
Съобщава се, че автобусите с фенове на Левски са спрели при заведенията край Български извор, а съвсем скоро се е стигнало и до масова разправия между ултрасите и жителите на селото.
Има сериозно пострадал привърженик на Левски, който е откаран с линейка до най-близката болница, а голяма част от пътя бе блокиран от полицейските власти.
iNews припомня, че подобни инциденти имаше и след гостуването на Левски в Гоце Делчев. Тогава отново се стигна до крайпътни сблъсъци, а голяма част от феновете на "сините" бяха порядъчно "обработени" от полицията.
Водещи
-
Иво Сиромахов: Всички вие, които сега тричате Карлос Насар, какво направихте в живота си?
Писателят се скара на българите заради критики към световния шампион
15.10 | 17:59
-
Българският паспорт вече е почти равен по сила на американския
Американският паспорт вече е 12-и, докато родният е на 14-то място в класацията
15.10 | 17:15
-
Топлофикация София е на ръба на умишлено режисиран колапс
“Ръководството на Топлофикация явно иска да скрие от софиянци състоянието на дружеството, но...
15.10 | 17:00
Най-четени
-
Гърция сваля цените на над 2000 стоки
Инициативата за това е на министерството, като целта ѝ е да убеди търговските вериги да...
15.10 | 12:30
-
БОЕЦ организира протест пред МВР
Те настояват за оставката на вътрешния министър Даниел Митов
15.10 | 10:59
-
Мирчев: От вчера ГЕРБ и „ДПС-Ново начало“ са практически една и съща политическа сила
"От вчера вече и ГЕРБ, и "ДПС-Ново начало" са практически една и съща политическа сила",...
15.10 | 14:45