Авария остави без топло центъра на София 08.02 | 09:31

Без парно са живеещите в района на Централна гара

От Кремена Бедерева

Поради авария на главен магистрален топлопровод до Централна гара е прекъснато топлоподаването в централната част на София, съобщават от "Топлофикация София" ЕАД.

Без парно отопление са живеещите в района между бул. "Мария Луиза", ул. "Козлодуй", ул. "Раковски", ул. "ген.Гурко", бул. "Витоша", бул. "Пенчо Славейков", бул. "Ген. Тотлебен", бул. "Ген. Скобелев", ул. "Опълченска" и "Гарови жилища", както и сгради по ул. "202".

Екипи на столичната на "Топлофикация София" работят по възстановяването на топлоснабдяването и отстраняването на аварията.

Водещи

Най-четени